Obserwuj w Google News

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Marta wyśmiała hobby Macieja

2 min. czytania
15.11.2022 15:18
Zareaguj Reakcja

Marta i Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” to chyba najgorzej dobrana para w historii randkowego programu TVN. Telewizyjna żona zadrwiła ostatnio z partnera na Instagramie. Doczeka się odpowiedzi męża?

ślub-od-pierwszego-wejrzenia-marta-wysmiala-macieja
fot. Screen Player (Ślub od pierwszego wejrzenia)

Ślub od pierwszego wejrzenia” poniósł podczas ósmej edycji spektakularną matrymonialną porażkę, łącząc w parę Martę i Macieja. Mężczyzna dość szybko przyznał, że nowo poznana żona nie jest w jego typie, nie potrafił przejść obojętnie obok nałogu Marty i wyliczał jej wypalone papierosy, a nawet przejrzał telefon uczestniczki. Nic dziwnego, że kobieta zdecydowała się na podróż do miasta męża tylko po to, by oficjalnie zakończyć łączącą ich relację. Na domiar złego zgubiła w pociągu torebkę.

Telewizyjne małżeństwo nie obserwuje się na Instagramie, a Marta pozwoliła sobie na drobne uszczypliwości wymierzone w byłego partnera. Co pokazała w sieci?

Redakcja poleca

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Marta zadrwiła z Macieja

Marta swego czasu miała wyśmiać z koleżankami fragment programu, w którym Maciej zachęca ją do noszenia szpilek. Niedawno opublikowała na Instagramie mem, żartując z fanów muzyki disco-polo.

Kiedy słyszysz, jak grają disco polo i noga rusza ci się w rytm muzyki

- głosił podpis zdobiący kadr z filmu „Piła”.

ślub-od-pierwszego-wejrzenia-mem-marty
fot. Screen Instagram (@martapodbiol1)

Marta nie jest fanką tego nurtu w muzyce, tymczasem Maciej nie tylko miał puszczać jej tego typu utwory, ale też rozpoczął karierę jako disco-polowiec i swego czasu występował na scenie pod pseudonimem Erdol.

Myślicie, że Maciej odpowie na zaczepki telewizyjnej żony?

Oglądaj