Zamknij

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta schudła, ale nie dla Maćka. Zdradziła, ile kilogramów

05.12.2022 08:26

"Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi ogromne emocje. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek tegorocznej edycji jest Marta. Kobieta zdradziła, że bardzo się zmieniła po programie.

Marta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
fot. Kadr z programu ślub od pierwszego wejrzenia/Screen z YouTube@tvnpl

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta schudła, ale nie dla Maćka. Uczestniczka show TVN bardzo się zmieniła i chętnie opowiada o swojej metamorfozie. Jak zaznacza, nie zrobiła tego dla telewizyjnego męża, a dla siebie.

Zobacz także: Małgorzata Ohme poznała narzeczonego na Tinderze. Wiadomo, jak wyglądały zaręczyny

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marta schudła. Zdradziła, ile kilogramów

"Ślub od pierwszego wejrzenia"  budzi wiele kontrowersji. Wiadomo już, że w ósmym sezonie programu Marta wyszła za mąż za Macieja. Para szybko stwierdziła, że nie pasuje do siebie. Pojawiały się zgrzyty, docinki, padło też wiele niemiłych słów.

Niedługo po programie Marta postanowiła zmienić swój wygląd. Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" bardzo schudła, zmieniła też kolor włosów i styl ubierania.

Jak podaje portal teleshow.wp.pl, Marta zmieniła kolor włosów przede wszystkim dlatego, że nie chciała być rozpoznawana na ulicy. Przyznała szczerze, że nie kryje się za tym żadna chęć zemsty na mężu (para oczekuje na rozwód). 

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że zrzuciła 8 kilogramów. Poniżej można zobaczyć, jak się obecnie prezentuje.

Zobacz także: Księżna Kate zmieniła się w Ameryce. Pozwoliła sobie na więcej

loader

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News