Obserwuj w Google News

Maciej krytykuje montaż „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Winny się tłumaczy?

2 min. czytania
17.11.2022 17:31
Zareaguj Reakcja

„Ślub od pierwszego wejrzenia” po raz kolejny wywołał sporo kontrowersji. Maciej nie zaskarbił sobie sympatii widzów ze względu na jego zachowanie wobec Marty. Uczestnik postanowił zabrać głos i odpowiedzieć na krytykę internautów.

ślub-od-pierwszego-wejrzenia-maciej-krytykuje-montaż
fot. Screen Player (Ślub od pierwszego wejrzenia)

Ślub od pierwszego wejrzenia” miał być dla Macieja i Marty początkiem ich szczęśliwego zakończenia. Udział w programie nie okazał się jednak dla pary przeżyciem jak z bajki. Uczestnicy okazali się chyba najgorzej dobranym małżeństwem w całej historii show. Jeszcze przed oficjalnym zakończeniem eksperymentu zadecydowali o rozstaniu, a Marta wyraźnie odżyła dopiero po programie i przeszła sporą metamorfozę. Również widzowie zauważyli niedopasowanie małżonków i wielokrotnie wytykali Maciejowi skandaliczne zachowanie wobec żony.

Redakcja poleca

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Maciej się tłumaczy i krytykuje montaż programu

W zorganizowanej przez uczestnika programu sesji Q&A na Instagramie jeden z internautów zapytał, dlaczego Maciej pozwalał sobie na przykre dla Marty komentarze.

Dlaczego traktujesz Martę w chamski sposób? Sam nie jesteś idealny, a ją krytykujesz.

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Marta okradziona w pociągu? Maciej wkroczył do akcji

Maciej zdecydował się odpowiedzieć dociekliwemu obserwatorowi.

To, że głośno mówię, co mi się podoba, a co nie… Przecież każdy z nas ma swój ideał. Mówienie o tym to według was jest krytyka? (…) PS. Dużo naszych konwersacji zostało wyciętych

- poinformował mężczyzna, dając fanom znać, że być może nie zobaczyli na ekranie dobrych chwil z życia pary przez montaż programu.

Zgadzacie się ze sposobem myślenia uczestnika i wierzycie, że wszystkiemu winny jest montaż? A może małżeństwo Marty i Maciej od początku było skazane na rozwód.

ślubodpierwszegowejrzenia-maciej
fot. Screen Instagram (@erdol_trucker_disco)