Obserwuj w Google News

Ślub od pierwszego wejrzenia: kryzys u Anity i Adriana? Brak obrączki to początek

2 min. czytania
27.11.2022 19:39
Zareaguj Reakcja

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mają kryzys? Fani pary są wyraźnie zaniepokojeni. U mężczyzny dopatrzyli się braku obrączki, a emocje podsyca kolejna małżeńska rozłąka.

Anita i Adrian Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. screen Instagram anitaczylija

Ślub od pierwszego wejrzenia” połączył żarliwym uczuciem Anitę Szydłowską i Adriana Szymaniaka. Para postanowiła się nie rozwodzić, a niedługo później doczekali się dwójki dzieci – Jerzyka i Bianki. Chociaż od ślubu minęły już cztery lata, to co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia o kryzysie w małżeństwie. Tym razem fani są już poważnie zaniepokojeni.

Zobacz także:  Kłótnia Marty i Macieja w finale „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Padły mocne słowa

Ślub od pierwszego wejrzenia: Anita i Adrian mają kryzys?

Anita i Adrian zawsze byli dość mocno aktywni w sieci. Jakiś czas temu mężczyzna na pewien czas zamilkł, a co więcej, nie pojawiał się na instagramowym koncie żony. Chociaż po przerwie odezwał się do fanów i wytłumaczył, że nieobecność była skutkiem obowiązków zawodowych, to nie usatysfakcjonowało obserwatorów.

Adrian przy okazji pochwalił się swoją metamorfozą – od pewnego czasu jest na diecie. Jednak fani doszukiwali się drugiego dna. Nie brak było głosów, że wygląda na przygnębionego, a co uważniejsi dopatrzyli się, że z jego palca zniknęła obrączka.

Jeden z internautów pokusił się o stwierdzenie, że Adrian „wygląda, jakby spełniał wymogi żonki”. Anita od razu zareagowała i potwierdziła, że ukochany schudł, a także życzyła mu dalszej wytrwałości. Jednak najwięcej emocji wywołały Instastory obojga małżonków.

Adrian opublikował zdjęcie z synem, które wykonał na pokładzie samolotu. Panowie wybrali się na „męski wyjazd” do Szczecina. Przypomniał, że ostatni raz, kiedy mogli być sami przez kilka dni, miał miejsce „jakieś trzy lata temu”.

Redakcja poleca

Anita z kolei również opublikowała Instastory i poinformowała, że męża oraz syna nie będzie przez tydzień. Wspomniała też o tęsknocie, ale… tylko za synem.

- Powiem szczerze, że od kiedy Bianka jest na świecie, 2,5 roku, ja nie byłam w domu jedynie trzy noce (na moje urodziny i raz u kogoś na urodzinach. Tak to cały czas z dziećmi). I mimo że fajnie mieć babski tydzień z Bianką, to ja już tęsknię za Jerzykiem – napisała Anita. Coś jest na rzeczy?

Adrian Szymaniak wypad z synem
fot. screen Instagram adrian_szz
Anita Szydłowska instastory
fot. screen Instagram anitaczylija
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS