Obserwuj w Google News

Ślub od pierwszego wejrzenia. Justyna ocenia finał "Rolnika". Wbiła szpilę TVN-owi?

1 min. czytania
29.11.2022 09:51

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała finał innego programu - "Rolnik szuka żony". Miała okazję, żeby dopiec TVN-owi. Udało się?

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
fot. screen: YouTube tvnpl

Justyna ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia" była bardzo często nierozumiana i krytykowana przez widzów programu. Zarzucali jej między innymi zaniedbywanie męża i poświęcanie zbyt dużej uwagi swojemu psu.

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oceniła finał "Rolnika"

Magdalena Chorzewska obserwując nowożeńców, zauważyła, że dziewczyna może mieć osobowość narcystyczną. Ekspertka twierdzi, że Justyna wymaga od partnera zbyt wiele. Podkreśla, że nikt nie jest idealny i nie można tego oczekiwać.

Redakcja poleca

Justyna Hołubowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznała, że śledzi konkurencyjne dla produkcji TVN programy i obserwuje inne pary dobierane na szklanym ekranie. Obejrzała między innymi finał 9. edycji " Rolnik szuka żony", który był przełomowy.

Justyna z "ŚOPW" wbija szpilę TVN-owi

W programie miało miejsce historyczne wydarzenie. Ostatnia edycja zaowocowała 4 parami na 5 uczestników show. To pierwsza taka sytuacja na świecie.

Jak podaje telemagazyn.pl. Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na swoim Instagramie opublikowała komentarz na temat finałowego odcinka "Rolnika". Dziewczyna kibicowała parom w programie i ewidentnie cieszy się z pozytywnego obrotu spraw, jednak nie omieszkała wbić szpili twórcom show, w którym sama wzięła udział.

- Skuteczność 80 proc. Brawo! Da się? Da! - napisała Justyna.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Telemagazyn