Zamknij

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian na zdjęciu. Internauci nie wierzą w ich szczęście

07.12.2022 11:42

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się efektami rodzinnej sesji zdjęciowej, dementując tym samym plotki o kryzysie w związku. Problem w tym, że internauci i tak doszukują się oznak kryzysu.

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Tomasz Urbanek/Dzien dobry TVN/East News

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian pokazali się na wspólnym zdjęciu. Para w ten sposób ucięła spekulacje, że źle się dzieje w ich małżeństwie. Internauci nie są tacy pewni ich szczęścia i dopatrują się kryzysu.

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia: skandal w programie. „Jest mi przykro, że kłamał”

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian na zdjęciu. Internauci nie wierzą w ich szczęście

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniósł wielu uczestnikom sławę. Tak jest między innymi w przypadku Anity i Adriana. Ta para jednak, jako jedna z nielicznych, mogła się pochwalić tym, że znalazła w show TVN miłość. Od jakiegoś czasu internauci uważają jednak, że nad małżeństwem wiszą czarne chmury.

Jak podje pudelek.pl, Anita do tej pory chętnie udostępniała zdjęcia z ukochanym, gdy te zaczęły się pojawiać rzadziej, od razu fani zaczęli uważać, że coś złego się dzieje w ich związku. Anita udostępniła rodzinną fotografię, na której para pozuje z dziećmi. Wytłumaczyła też, dlaczego ostatnio jej rodzina nie była w komplecie. Rodzina była w rozjazdach.

Internauci zwrócili przede wszystkim uwagę na smutny wyraz twarzy Adriana na zdjęciu. 

Jakiś smutek bije z tego zdjęcia. Nie z dzieci, tylko z Was. Życzę wam wszystkiego dobrego. Pokonajcie wszystko, co macie do pokonania i niech się wam darzy - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Anita niechętnie jednak odpowiada na takie komentarze i nie odnosi się do plotek o kryzysie.

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia 8: Marta boi się spotkania z Maciejem?

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram