Obserwuj w Google News

Ślub Skiby i Kampińskiej tuż-tuż. Kobieta pokazała, jak będzie wyglądać tego dnia

2 min. czytania
22.05.2023 07:35
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska już niebawem powiedzą sobie "tak". Choć dokładnej daty nie ujawnili w mediach, to jednak wiele wskazuje na to, że do ceremonii pozostało naprawdę niewiele czasu. Właśnie ukochana wokalisty Big Cyca pochwaliła się przygotowaniami. Już wiadomo, jak będzie prezentować się tego wielkiego dnia.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
fot. Instagram/@karokempi/screen

Związek Krzysztofa Skiby i 33-letniej Karoliny Kempińskiej pół roku temu wywołał duże poruszenie w polskim show-biznesie. Lider Big Cyca przekazał, że jest w separacji ze swoją żoną i od pewnego czasu jest związany z młodszą o 26 lat ukochaną. Po tej deklaracji para pokazała, że nie ma zamiaru chować się ze swoim uczuciem, a rozwód, który wokalista dostał kilka tygodni temu, Skiba i Kępińska triumfalnie obwieścili w mediach społecznościowych. Jeszcze większym szokiem niż sam związek, były deklaracje o ślubie gwiazdora Big Cyc i jego młodszej partnerki. Jak widać, kują żelazo, póki gorące i już latem powiedzą sobie "tak". Krzysztof Skiba już od pewnego czasu odchudza się, by tego ważnego dnia zaprezentować się dobrze obok ukochanej, a i ona właśnie pochwaliła się przygotowaniami do zaślubin. Pokazała na Instagramie, jak będzie tego dnia wyglądać.

Tak Karolina Kempińska przygotowuje się do ślubu z Krzysztofem Skibą

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba przekazali, że ich ślub odbędzie się latem w Łodzi.

- Udzieli nam go Pani Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Będzie pięknie i kameralnie — przekazali wtedy zakochani.

Teraz jest niemal pewne, że ceremonia odbędzie się raczej na początku, niż pod koniec lata. Karolina Kempińska pochwaliła się właśnie swoim próbnym makijażem. Zazwyczaj wykonuje się go na około 1-2 miesiące przed wydarzeniem, kiedy większość dodatków jest już skomponowana, by make-up był uzupełnieniem stylizacji. Jak widać, ukochana Krzysztofa Skiby postawiła na dość naturalny wygląd: perłowe cienie na powiekach, lekko podkreślone policzki i efekt pięknego rozświetlenia twarzy i dekoltu.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Redakcja poleca

- Wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek będę wychodzić za mąż, to ona musi mnie umalować — napisała Kempińska, chwaląc stylistkę.

Przypomnijmy, że wcześniej Krzysztof Skiba pochwalił się rezultatami swojego odchudzania. Artysta zdradził, że jest na diecie i zaczął ćwiczyć, dzięki czemu w zaledwie miesiąc schudł sześć kilogramów. Ciekawe, ile jeszcze uda się mu schudnąć. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wieści na temat ślubu muzyka grupy Big Cyc.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl