Obserwuj w Google News

Skrzynecka smutno o zwolnieniu z „TzG”. Była w szóstym miesiącu ciąży

2 min. czytania
18.01.2023 09:01
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Skrzynecka udzieliła wywiadu Magdzie Mołek, w którym opowiedziała o pożegnaniu z programem „Twoja twarz brzmi znajomo”. Gwiazda wspomniała też o jej udziale w „Tańcu z Gwiazdami”, z którego także została zwolniona. Czy aktorka ma żal do szefostwa?

skrzynecka-smutno-o-zwolnieniu-z-tanca-z-gwiazdami-była-w-ciazy
fot. You Tube (W MOIM STYLU Magda Mołek)

Katarzyna Skrzynecka pożegnała się z programem „ Twoja twarz brzmi znajomo”, co spotkało się z ogromnym smutkiem fanów show Polsatu. Miejsce aktorki w jury zajmie Paweł Domagała. Gwiazda udzieliła niedawno wywiadu Magdzie Mołek i opowiedziała o odejściu z „TTBZ”. Podczas rozmowy Skrzynecka powróciła też wspomnieniami do jej udziału w „ Tańcu z Gwiazdami”. Niestety przygoda z prowadzeniem tanecznego show także zakończyła się dla niej zwolnieniem. Czy aktorka ma żal do osób, które podjęły decyzje o zakończeniu ich współpracy?

Redakcja poleca

Katarzyna Skrzynecka wspomina jej zwolnienie z „Tańca z Gwiazdami”

Rozmowa Magdy Mołek i Katarzyny Skrzyneckiej miała szczególny wydźwięk z racji na historię zawodową kobiet. Dziennikarka poprowadziła pierwszą polską edycję „Tańca z Gwiazdami”, podczas której aktorka zaprezentowała swoje taneczne umiejętności na parkiecie. Następnie Mołek zrezygnowała z prowadzenia programu, a jej miejsce zajęła Skrzynecka i przez 11 edycji była gospodynią „TzG”. W 13. sezonie emitowanym na TVN-ie zastąpiła ją Natasza Urbańska. Jak Katarzyna wspomina rozstanie z programem?

- Nagle z dnia na dzień, tydzień czy niecały tydzień przed rozpoczęciem nowej edycji programu, po wszystkich omówieniach, ustaleniach terminów, przygotowaniach, dostałam po prostu krótką wiadomość z produkcji, że niestety już nie będzie mnie w programie, będzie ktoś nowy - opowiadała Skrzynecka.

Gwiazda przyznała, że tamto zwolnienie było dla niej szczególnie bolesne. Aktorka była wtedy w szóstym miesiącu ciąży i liczyła, że „Taniec z Gwiazdami” zapewni jej bezpieczną pracę bez dużego wysiłku.

- Wtedy może było mi o tyle smutno czy trudniej, ponieważ byłam w szóstym miesiącu ciąży i to był dla mnie taki moment, kiedy tamta praca była dla mnie ważna i potrzebna, bo pozwoliłaby mi bez wielkiego wysiłku scenicznego, będąc już w zaawansowanej ciąży, na pracę w bardzo spokojnym formacie - wytłumaczyła.

Po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej i emisji jednej edycji programu bez uwielbianej przez widzów prowadzącej „Taniec z Gwiazdami” na wiele lat zniknął z ekranów. Czy podobny los czeka wkrótce także show „Twoja twarz brzmi znajomo”?

skrzynecka-gasowski-tzg
fot. Jan BIELECKI/East News

Oglądaj