Obserwuj w Google News

Skrzynecka i Gąsowski mogli wrócić do Polsatu. Miszczak złożył im propozycje

2 min. czytania
05.06.2023 13:22
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski mieli szanse na powrót do Polsatu po ich głośnym zwolnieniu z show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Dlaczego nic nie wyszło z propozycji Edwarda Miszczaka? Oto kulisy rozmów gwiazd z dyrektorem programowym stacji.

skrzynecka-i-gąsowski-mogli-wrócić-do-polsatu-miszczak-złożył-im-propozycje
fot. Adam Jankowski/East News, Artur Zawadzki/East News

Katarzyna Skrzynecka została zwolniona z Polsatu przed Edwarda Miszczaka. W geście solidarności z koleżanką posadę porzucił także Piotr Gąsowski. Gwiazdy straciły pracę w show „ Twoja twarz brzmi znajomo” i odeszły w atmosferze skandalu. Widzowie nie mogli pogodzić się ze zwolnieniem uwielbianego duetu. Teraz wyszło na jaw, że oboje mogli dostać nowe programy w słonecznej stacji. Co poszło nie tak?

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski nie dogadali się z Edwardem Miszczakiem

Ostatnio głośno jest o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z „ Naszego nowego domu” i nowym reality-show randkowym Polsatu „ Temptation Island”. Pierwszy z programów poprowadzi Elżbieta Romanowska. Drugi będzie się wiązał z powrotem do telewizji gwiazdy Radia ZET - gospodarzem show został Michał Figurski.

Jak się podaje Shownews.pl nie są to jednak pierwsi prowadzący brani pod uwagę przez władze Polsatu. Według portalu oba programy były szykowane dla zwolnionych z „TTBZ” Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego.

- Miszczak chciał dać Kasi Skrzyneckiej „Nasz nowy dom” a Gąsowskiemu „Temptation Island”. Skrzynecka odmówiła, jak widać z Gąsowskim też nie wyszło, ale Edward bardzo chciał naprawić z nimi relacje. Myślał, że oboje dadzą się przekonać i wrócą. Teraz sprawa wydaje się już zamknięta. Odmówili, a Miszczak ma czyste sumienie... - miał powiedzieć informator Shownews.pl.

Redakcja poleca

O tym, że Skrzynecka miała zastąpić Dowbor w „Naszym nowym domu”, mówi się już od jakiegoś czasu. Gwiazda odmówiła, ponieważ nie chciała zyskać posady kosztem starszej koleżanki. - Miała propozycję, aby zastąpić mnie na stanowisku prowadzącej. Nie zgodziła się. „Coś ty, nie wchodzi się w czyjeś buty” - powiedziała - opowiadała Dowbor w wywiadzie dla Wysokich Obcasów, nie podając jednak żadnego nazwiska. Później poinformowano, że program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Dlaczego Gąsowski nie zostanie gospodarzem „Temptation Island”? Tego póki co nie wiadomo. Możliwe, że produkcja uznała, że w tej roli lepiej sprawdzi się związany z Radiem ZET, Michał Figurski. Pewne jest natomiast, że randkowe reality-show zapowiada się naprawdę gorąco, a Polsat zamierza przetestować wierność par na „wyspie pokus”.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News