Obserwuj w Google News

Skiba pokazał zdjęcie ze spaceru z nowo narodzonym synem. "Ja z Tymkiem"

2 min. czytania
09.11.2023 21:11
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba, który niedawno wziął ślub z Karoliną Kempińską, nieoczekiwanie wstawił zdjęcie z wózkiem dziecięcym, czym wywołał poruszenie. Jeden z internautów postanowił przy okazji poruszyć niewygodny temat relacji Skiby z synem z poprzedniego małżeństwa.

Skiba z Big Cyc pokazał zdjęcie ze spaceru z synem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Krzysztof Skiba obecnie układ sobie życie u boku młodszej o 26 lat Karoliny Kempińskiej. Niedawno odbył się ich ślub, na którym jednak nie pojawił się młodszy syn muzyka, Tytus. 26-latek wyznał, że nie otrzymał zaproszenia na uroczystość. W dodatku wyszło na jaw, że pierwsze małżeństwo artysty wcale nie zakończyło się w zgodzie.  Była żona Skiby opowiedziała o zdradzie i podwójnym życiu muzyka, który miał spotykać się z Kempińską dwa lata przed rozwodem. W odpowiedzi Karolina zarzuciła Renacie, że zaniedbywała Krzysztofa.

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba ma słabe relacje młodszym synem

W 2022 roku Tytus Skiba zrobił coming out i wyznał, że jest osobą biseksualną. W wywiadach podkreślał, że z ojcem nigdy nie był zżyty i dziś ich relacje są raczej chłodne. Pochłonięty karierą Skiba miał być "ojcem nieobecnym", a jego kontakty z młodszym synem opierać się głównie na rozmowach o muzyce, polityce i zainteresowaniach. - Ale nie rozmawialiśmy o emocjach, uczuciach. Zabrakło chyba tej uczuciowości, emocjonalności, po prostu podświadomie miałem większe zaufanie do mamy - wyznał Tytus Skiba, który podobnie jak ojciec zajmuje się muzyką. 

Skiba na zdjęciu ze spaceru z wózkiem 

Relacje muzyka Big Cyc ze starszym synem, 35-letnim Tymoteuszem, wydają się być znacznie lepsze niż z młodszym. Świadczyć może o tym najnowszy post muzyka zamieszczony na Instagramie. Widać, że Skiba nieco się rozrzewnił, bo wrócił pamięcią do lat młodości, gdy na świecie pojawiło się jego pierwsze dziecko. Na zdjęciu widzimy go na spacerze z nowo narodzonym synkiem. "Trudna rola bycia ojcem. Ja na spacerze z synem Tymkiem. Czytam kobiece pismo "Kobieta i życie" wydawane w PRL. Osiedle studenckie Lumumby. Łódź. 1987 rok." - podpisał.

Obserwatorów też rozczulił widok młodego Skiby z wózeczkiem. Jednego z internautów zaciekawiło jednak coś innego, a mianowicie, kiedy Skiba, pozujący tu na zaangażowanego tatę, miał ostatnio kontakt z dorosłym już Tymoteuszem. "Kiedy, Krzysiek, z Tymkiem ostatnio rozmawiałeś?" - padło pytanie. Muzyk chyba zrozumiał, do czego pije jego fan, ale szybko zgasił uszczypliwą zaczepkę, bo akurat ze starszym synem ma całkiem niezły kontakt. "Tydzień temu" - odparł Skiba. 

Ponowne ojcostwo raczej 59-latkowi nie grozi. "Krzyś już się spełnił w tym temacie i ma dwóch dorosłych synów, a ja od kilku lat nie mogę mieć dzieci ze względów zdrowotnych" - wyjaśniła niedawno tę kwestię Karolina Kempińska. 

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba