Obserwuj w Google News

Skiba o rodzicach ukochanej. „Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy”

3 min. czytania
30.01.2023 16:14
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o ich związku. Muzyk zdradził też, jakie ma relacje z rodzicami ukochanej. Wspomniał także o byłej żonie i synach. Nie mają do niego pretensji, że związał się z młodszą partnerką?

Skiba o rodzicach ukochanej: Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy
fot. Instagram (@skibabigcyc)

Krzysztof Skiba niedawno zaskoczył wszystkich i poinformował o rozwodzie z wieloletnią partnerką. Muzyk szybko przedstawił światu nową ukochaną. Wkrótce głośno było także o jego zaręczynach z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Nowa wybranka lidera zespołu Big Cyc musiała się już zmierzyć z hejtem związanym z różnicą wieku między nią a Skibą. Zapewniła też, że nie zamierza być utrzymanką znanego partnera. Para udzieliła ostatnio wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o łączącym ich uczuciu. Krzysztof zdradził też, jak wyglądają jego relacje z rodzicami Kempińskiej.

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba o związku z Karoliną Kempińską i rozpadzie małżeństwa

W rozmowie z dziennikarzami portalu Gazeta.pl zakochani zdradzili sekrety początku ich znajomości. Para miała się poznać podczas wydarzenia medialnego, w którym oboje brali udział. Skiba i Kempińska utrzymują, że połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Nie pozwolili sobie jednak na wybuch namiętności, ponieważ pozostawali wtedy w innych związkach.

- Na początku próbowaliśmy to zdusić. Nie tylko Krzysiek był wtedy w związku, ale ja również. Nie od razu wyznaliśmy te uczucia i zdecydowaliśmy, że będziemy razem - mówiła Karolina.

Zakochani nie dopuścili się zdrady partnerów, ale szybko zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć. Spora różnica wieku nie stanowiła dla nich żadnej przeszkody.

- Kiedy człowiek spotyka miłość życia, różnica wieku nie ma nic do rzeczy - podkreślała nowa partnerka muzyka.

Małżeństwo Skiby podobno od dawna przechodziło kryzys. W końcu muzyk stwierdził, że nie chce się dłużej męczyć. Później zdecydował się powiedzieć głośno o nowej relacji, ponieważ Karolinę bolało to, że w mediach wciąż pojawiały się informacje, że Krzysztof pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim.

- Sytuacja stawała się coraz bardziej dziwna: od kilku miesięcy mieszkałem u Karoliny, byliśmy parą, sprawa rozwodowa się toczyła - tłumaczył Skiba.

Wokalista Big Cyc został też zapytany, czy pozostaje z żoną i synami w dobrych relacjach. Niestety Krzysztof przyznał, że na to jeszcze za wcześnie.

- Liczę, że kiedyś tak będzie. Mam nadzieję, że czas uleczy rany i za kilka lat, a może wcześniej, wszyscy się spotkamy na grillu i nikt do nikogo nie będzie miał pretensji. Teraz to jeszcze zbyt świeże - powiedział ze smutkiem.

Krzysztof Skiba o ślubie i relacjach z rodziną Karoliny Kempińskiej

Karolina podczas wywiadu przyznała, że nie ma problemu z zainteresowaniem mediów. Wybranka muzyka zdaje się rozumieć, jak działają internetowe portale i nie przejmuje się tym, że nagle stała się jedynie „dziewczyną Skiby”. Krzysztof przyznał natomiast, że plotkarskie media ich „oszczędzają”, a prawdziwe przykrości spotykają ich jedynie ze strony zawistnych internautów.

- Ludzie, którzy nas nie znają, przeprowadzają naszą psychoanalizę! Nasz związek stał się dla wielu osób okazją, żeby sobie ulżyć, wyżyć się - przekonywał.

Skiba zdradził też, że jego związek z Kempińską popiera nie tylko jego 93-letnia mama, ale i babcie Karoliny. Muzyk miał też się zaprzyjaźnić z rodzicami ukochanej.

- Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To samo pokolenie, co moje, więc się rozumiemy - wyznał.

Krzysztof dodał też, że „miłość go uskrzydla” i zamierza być u boku Kempińskiej szczęśliwy „do końca świata”. Muzyk przyznaje, że planuje wziąć ślub z Karoliną, która marzy o kameralnej ceremonii w gronie najbliższych i muzycznym występie Jacka Kawalca podczas uroczystości.

Myślicie, że uda im się wytrwać w uczuciu?