Obserwuj w Google News

Skiba gorzko o rozwodzie. Rozmawia z żoną tylko przez adwokatów

2 min. czytania
01.02.2023 16:21
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba udzielił wywiadu, w którym opowiedział o zbliżającej się pierwszej rozprawie rozwodowej. Przyznał, że jego żona będzie chciała udowodnić, że to on jest winny rozpadu ich małżeństwa. Muzyk wyznał, że bierze rozwód, by móc wziąć ślub z nową ukochaną.

Skiba gorzko o rozwodzie. Rozmawia z żoną tylko przez adwokatów
fot. Piotr Kamionka/East News

Krzysztof Skiba ostatnio wyjątkowo często wypowiada się w mediach na temat swego życia prywatnego. Muzyk krótko po informacji o rozwodzie z wieloletnią partnerką ogłosił zaręczyny z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Już w marcu Skiba po raz pierwszy spotka się z żoną w sądzie. W najnowszym wywiadzie zdradza, jak może przebiec ich rozwód. Czy czeka go ciężka batalia?

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba opowiedział o rozwodzie. „Żona chce orzeczenia o winie”

Muzyk udzielił dziennikarce Faktu wywiadu, w którym opowiedział o zbliżającej się rozprawie rozwodowej. Mediacje miały nie przynieść pożądanych efektów. Pojawiły się też różnice zdań dotyczące majątku rodziny Skiby. Lider zespołu Big Cyc przewiduje, że na jednej rozprawie się nie skończy.

- Żona chce orzeczenia o winie, a ja chcę porozumienia stron. (…) Na tym etapie rozmawiamy przez adwokatów. Teraz jest czekanie na rozprawę. Poszedłem na daleko idące ustępstwa, chciałbym się dogadać, ale te warunki co mi się proponuje, są nieodpowiednie i okazały się niewystarczające. Jest więc różnica zdań jak zawsze przy tego typu sprawach dotyczących między innymi majątku.

Krzysztof podkreśla, że nie są już z żoną tacy młodzi i chce spokojnie przejść przez trudne rozstanie. Wokalista stawia na negocjacje i pragnie jakoś dogadać się z byłą partnerką. Wie, że eskalacja konfliktu nic nie da.

- Ja nie jestem pazerny, chcę mieć sprawę wyprostowaną i oczywistą. Czas musi podziałać, zanim się oswoimy z sytuacją, niby jesteśmy oswojeni, ale druga strona też się musi oswoić - mówił.

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba weźmie ślub z Karoliną Kempińską. „Chcę się związać z osobą, którą kocham”

Skiba w rozmowie z Faktem opowiedział też o związku z nową partnerką. Karolina Kempińska ma go bardzo wspierać. Wokalista przyznał też, że chce wziąć ślub z ukochaną.

- Jak się powiedziało „A”, to trzeba jeszcze powiedzieć „B”, bo po co wtedy rozwód? Nie zamierzam brać rozwodu i być wesołym ptakiem, singlem, tylko chcę się związać z osobą, którą kocham - podkreślał muzyk.

Para nie ustaliła jeszcze daty ceremonii. We wcześniejszym wywiadzie dla Gazety.pl Karolina mówiła, że marzy o kameralnej uroczystości.

- Na pewno nie będzie jak u pewnego wiceministra rolnictwa, który miał wesele na ponad 500 osób i traktor w prezencie ślubnym dostał - żartuje w swoim stylu Krzysztof. - Myślę, że ciężko być związanym z taką liczbą ludzi. Powiem tylko żartobliwie, że pewien lokal namawia nas, że nam zafunduje wesele, abyśmy tylko media ściągnęli i nam zrobi wielką imprezę. Odmówiliśmy.

Zobacz także: Krzysztof Skiba miażdży gwiazdy TVP. Padły mocne oskarżenia!

Skiba pytany o to, czy chciały mieć z nową partnerką dzieci, nie wydawał się przekonany co do tego pomysłu. „Na razie o tym nie myślimy” - odpowiedział wymijająco.

Myślicie, że Krzysztof i Karolina stworzą szczęśliwy i trwały związek?