Obserwuj w Google News

Tak w „Gogglebox” mówili o Elżbiecie Romanowskiej. Wstyd, że nikt tego nie wyciął

2 min. czytania
28.09.2023 15:52
Zareaguj Reakcja

Uczestnicy „Gogglebox” ocenili „Nasz Nowy Dom” z Elżbietą Romanowską w roli prowadzącej. Padły ordynarne żarty i komentarze dotyczące wyglądu następczyni Katarzyny Dowbor. Aż dziw, że w postprodukcji nikt nie zastanowił się nad wycięciem tych niestosownych fragmentów.

Tak w „Gogglebox” mówili o Elżbiecie Romanowskiej. Wstyd, że nikt tego nie wyciął
fot. instagram.com/nasznowydom

„Gogglebox. Przed telewizorem” to format, który przywędrował do Polski z Wielkiej Brytanii w 2014 roku. Polega on na tym, że jego uczestnicy oglądają inne popularne programy i je komentują. Show emitowane na TTV przyniosło polskiemu show-biznesowi kilka nowych celebryckich twarzy między innymi Sylwię Bombę, Agnieszkę Kotońską, Lili Antoniak czy Ewę Mrozowską.

Zobacz też:  Katarzyna Dowbor wróci do „Naszego nowego domu”? Jest decyzja

Skandaliczne komentarze w „Gogglebox. Przed telewizorem”. Tak nazwali Ewę Romanowską

Konrad, Krzysiek i Kuba na swój seans wybrali odświeżoną wersję programu „Nasz Nowy Dom” z Elą Romanowską w roli prowadzącej. Panowie zaczęli od komentowania początków kariery aktorki i nie mogli się przy tym powstrzymać, by nie użyć epitetu opisującego kształty gwiazdy.

- Z "Rancza" zaczęła się jej kariera.

- A, tej grubej, tak?

- Nie wolno tak mówić, to jest Ela, koleżanka Mariana z showbiznesu!

Panowie ostro ocenili pierwszy odcinek z udziałem Romanowskiej. Wielokrotnie porównywali ją do Katarzyny Dowbor, aż w końcu uznali, że remont w ogóle jest średnio udany. - Było lepiej, klimatyczniej. Po co ściągali te boazerię? - ironizowali. - Było więcej miejsca, przestrzennie, a teraz jest... zaje*ane, nie można się ruszyć. I [kwiaty] trzeba podlewać – mogli usłyszeć widzowie „Gogglebox. Przed telewizorem” oglądając fragment z Konradem, Krzyśkiem i Kubą.

Redakcja poleca

To koniec programu „Nasz Nowy Dom”?

Pierwsze odcinki „Naszego Nowego Domu” z Elżbietą Romanowską nie zebrały najlepszych recenzji, jednak istniała nadzieja na to, że zmiana prowadzącej ściągnie większą widownię ciekawych nowości widzów. Niestety produkcja mocno się przeliczyła. Jak informuje portal Wirtualne Media, „Nasz nowy dom” w porównaniu z sezonem z 2022 roku ma oglądalność niższą aż o 250 tysięcy widzów.

Nie przegap
Te gwiazdy nie rozstają się ze swoimi okularami. Jak wyglądają bez nich?
10 Zobacz galerię
fot. screen TikTok @grzegorzskawaskawinski