Obserwuj w Google News

Skandal w "Sanatorium miłości". Adam ukrywa związek? Wydał oświadczenie ws. donosu

2 min. czytania
23.02.2023 16:27
Zareaguj Reakcja

Adam z "Sanatorium miłości 5" poza programem jest w związku z młodszą kobietą? Intrygujący donos pojawił się w sieci, a jego autorem ma być sąsiad Adama. Kuracjusz postanowił wyjaśnić sprawę na grupie fanowskiej "Sanatorium miłości". 

Adam z "Sanatorium miłości 5"
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Adam Malinowski z Golina zgłosił się do "Sanatorium miłości 5" w nadziei, że uda mu się znaleźć towarzyszkę życia. 62-latek aktualnie jest wdowcem. Stracił żonę po 40 latach małżeństwa, które zawarł, mając zaledwie 19 lat. W czasie turnusu w Busku-Zdroju Adamowi wpadła w oko m.in. Bożena, lecz do zakochania się z wzajemnością jeszcze nie doszło, a zdaniem dobrze poinformowanych internautów - raczej już nie dojdzie. W sieci pojawił się donos, że Adam rzekomo od dawna żyje w związku ze sporo młodszą kobietą.

Redakcja poleca

Sanatorium miłości 5: Adam ukrywa związek?

Sąsiad Adama zamieścił w sieci zdjęcie całującej się pary. Ma ono ukazywać Adama i jego młodszą towarzyszkę. Publikacja wzbudziła mnóstwo krytycznych komentarzy pod adresem uczestnika show TVP. Oburzeni internauci oskarżali Adama o oszustwo i zażądali wyjaśnień. Kuracjusz nie zamierzał zwlekać. 

Moi drodzy, ten ostatni hejt, który wylał się pod moim imieniem to tylko ubolewać, jakie mamy niesprawdzone wiadomości, a publikujemy je i rozpowszechniamy, nie pytając danej osoby. To, co zobaczyłem i usłyszałem na YouTube, przerasta ludzką wyobraźnię. Dostali niesprawdzone wiadomości i rozpowszechniają jak świeże bułeczki, czy to prawda, czy nie, tylko żeby była afera - napisał Adam. 

62-latek przeprosił kobietę, którą wmanewrowano w romans z nim, i zganił sąsiada za wspomnianą publikację. Jak wyznał, donosiciel "zieje ogniem zazdrości", bo nie wyszło mu w życiu. 

Chciałem przeprosić w moim imieniu moją przyjaciółkę Beatę. Moją sąsiadkę, którą też przy okazji obraził człowiek, który ma nierówno pod sufitem i zieje ogniem zazdrości i nienawiści. Nie umie pogodzić się z tym, że przegrał wszystko, co miał. Bądź człowieku uczciwy. Opowiedz prawdę. Nigdy nie była twoją żoną. Jest wdową i wolną kobietą, a nie tak jak ty, błaznem - ostro dociął sąsiadowi Adam.

Szczegółów relacji Adama i tajemniczej Beaty internauci nie poznali. Nie wiadomo też, kiedy bohater "Sanatorium miłości 5" miał nawiązać bliską relację z rzeczoną sąsiadką - zanim zgłosił się do programu, czy już po zakończeniu zdjęć.