Obserwuj w Google News

Siostry wielkiej wagi: ważyła ponad 300 kg. Tammy ekstremalnie schudła [FOTO]

2 min. czytania
29.06.2023 13:21
Zareaguj Reakcja

Tammy Slaton już od wielu lat stara się zrzucić nadprogramowe kilogramy. W programie „Siostry wielkiej wagi” widzowie na bieżąco oglądają próby kobiety w dążeniu do zdrowia. Tammy początkowo ważyła ponad 300 kg. Udało jej się schudnąć do 170 kg, a internauci nie szczędzą komplementów. Wiele osób zazdrości też samozaparcia.

Tammy Slaton z siostry wielkiej wagi schudła ponad 130 kg
fot. screen Instagram queentammy86

Tammy Slaton w programie „Siostry wielkiej wagi” przeszła wiele prób w dążeniu do utraty kilogramów i poprawy stanu swojego zdrowia. Bohaterka formatu na początku swoich zmagań ważyła ponad 300 kg. Próbowała różnych diet i aktywności, miała też problemy z efektem jojo. Ostatecznie Tammy zdecydowała się na operację bariatryczną, a efektami chwali się na Instagramie.

Zobacz także:  John Goodman zrzucił aż 90 kilogramów. "Fred Flinston" zdradził sekret swojej figury

Siostry wielkiej wagi: Tammy Slaton schudła ponad 130 kg

Tammy Slaton mocno schudła dzięki operacji bariatrycznej i trzymaniu się ściśle wytycznych lekarza. Internauci są w szoku, a kobieta najwyraźniej nie tylko poczuła się lżej, ale też pewniej. Do tej pory w mediach społecznościowych publikowała jedynie zbliżenia swojej twarzy, a teraz pochwaliła się odmienioną sylwetką.

Tammy ekstremalnie schudła, a kilkanaście miesięcy walki o siebie dało pożądane efekty. Oczywiście musiała liczyć się z tym, że schodząc z pułapu ponad 300 kg, wystąpi problem z obwisłą skórą. Poprawiła się też jej forma – wcześniej miała problemy z chodzeniem, a nawet staniem i praktycznie cały swój czas spędzała na kanapie czy fotelu. Dziś może już dumnie pozować przed lustrem.

Bohaterka „Sióstr wielkiej wagi” robi furorę w mediach społecznościowych. Na Instagramie i TikToku obserwują ją setki tysięcy internautów. Doping w walce o lepszą siebie nie ustaje.

- Tammy, wyglądasz piękniej niż zwykle! Jestem z ciebie bardzo dumna i wiem, że będziesz to kontynuowała - czytamy w komentarzach.

Redakcja poleca

- Tammy, byłam naprawdę jedną z twoich największych krytyczek. To niesamowite widzieć, że trwasz w swojej walce o zdrowie. Jestem z ciebie dumna! - kibicowała kolejna osoba. 

- Co za progres! - zachwycano się Tammy.

Patryk Vega
12 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News