Obserwuj w Google News

Siostra Victorii Beckham sama utrzymuje czwórkę dzieci. Gwiazdorska rodzina jej nie pomaga

2 min. czytania
18.05.2023 18:18
Zareaguj Reakcja

Choć Victora Beckham chętnie pokazuje swoją siostrę w mediach społecznościowych, to niewiele osób wie, że te panie dzieli ogromna przepaść. Louise samotnie wychowuje czwórkę dzieci, pracuje na parkingu i choć jest ciężko - ani myśli o pieniądzach bogatej siostry.

Siostra Victorii Beckham sama utrzymuje czwórkę dzieci. Gwiazdorska rodzina jej nie pomaga
fot. ABACA/Abaca/East News + Nils Jorgensen / i-Images/EAST NEWS

Victoria Beckham popularność zdobyła dzięki występom w jednym z najpopularniejszych girls bandów lat 90. - Spice Girls. „Spicetki” – bo tak pieszczotliwie nazywano w Polsce grupę, były idolkami dziewcząt na całym świecie. Choć każda z pań z tej grupy poszła już w swoją stronę, Victorii udało się utrzymać na fali popularności. Poślubiła piłkarza Davida Beckhama, z którym doczekała się czwórki dzieci. Dziś spełnia się przede wszystkim jako projektantka mody – prowadzi markę luksusowych ubrań, które sygnowane są jej imieniem i nazwiskiem.

Zobacz też:  Meghan i Harry zarzucili Beckhamom donosicielstwo. Padły mocne słowa

Victoria Beckham ma siostrę. Nie jest sławna i ledwo wiąże koniec z końcem

Gdy Victoria rozkręcała karierę, jej siostra Louise trzymała się z dala od blasku fleszy. Kobieta doczekała się czwórki dzieci, jednak jej historia nie znalazła swojego happy endu tak, jak w przypadku siostry. Louise Adams rozwiodła się dwa razy. Póki co nie znalazła „tego jedynego”.

Redakcja poleca

Jak donosi „The Sun”, kobieta mieszka z rodzicami, bo ci pomagają jej w opiece nad dziećmi. Adams by związać koniec z końcem pracuje na parkingu strzeżonym w Essex. Victoria podkreśla, że jest dumna ze swojej siostry i bardzo jej kibicuje. Ale czy to wystarczy?

Victoria Beckham nie pomaga finansowo siostrze

Beckhamowie mogliby przecież pomóc Louise i pewnie by tego nawet nie odczuli. I choć kobieta podobno stara się unikać proszenia Victorii o pomoc finansową, nie oznacza to, że nie korzysta ze wsparcia siostry. Bo okzuje się, że największym wsparciem czasami po prostu jest rozmowa.

- Louise przeżyła stosunkowo ciężki okres. Ona też ma czworo dzieci, ale dwukrotnie rozwiodła się. Pomimo tego, że Victoria często przebywała na drugim końcu świata, zawsze znajdowała czas, aby wspierać swoją siostrę w trudnych czasach. Victoria i David są bardzo hojni i zawsze byli gotowi do pomocy, gdyby Louise lub jej dzieci potrzebowały, ale Louise jest zdeterminowana, aby poradzić sobie sama – przekazał anonimowy informator dla „Woman’s Day”.

A co najważniejsze – między paniami nie ma zazdrości. Louise cieszy się z sukcesu Victorii i bardzo ją wspiera.

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo