Obserwuj w Google News

Siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu. „Nie może nigdzie wyjść”

2 min. czytania
01.03.2023 12:47
Zareaguj Reakcja

Gosia Andrzejewicz zorganizowała na Instagramie sesję Q&A – piosenkarka odpowiadała na pytania fanów. Zdradziła co nieco o swojej siostrze. Jeden z sympatyków artystki dopytywał, czy doniesienia na temat wstąpienia do zakonu są prawdziwe.

Gosia Andrzejewicz
fot. TRICOLORS/East News

Choć kariera Gosi Andrzejewicz nieco przycichła, to celebrytka nie rezygnuje z kontynuowania działalności w polskim show-biznesie. Ostatnio było o niej głośno, gdy w 2020 roku brała udział w programie Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Ma też siostrę. Okazuje się, że są zdecydowanie inne od siebie.

Zobacz także:  Gosia Andrzejewicz nagrała UFO w Warszawie. Wybuchła ostra dyskusja

Siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu

Gosię Andrzejewicz obserwuje na Instagramie ponad 45 tys. osób, więc nie musiała martwić się o niedostatek pytań. Niektórzy byli ciekawi, kiedy piosenkarka wypuści nowy hit, inni podgrzewali temat Eurowizji i Blanki.

Piosenkarka stwierdziła, że to, co dzieje się w polskich preselekcjach, jest niepokojące i smutne. Jej zdaniem wiele wartościowych utworów jest odrzucanych. Nie zabrakło też prywaty – jeden z fanów dopytywał, czy to prawda, że siostra Gosi Andrzejewicz wstąpiła do zakonu.

- Tak, jest w zakonie zamkniętym o najsurowszej klauzuli. Nie może nigdzie wyjść, nawet na pogrzeb członka rodziny – odpowiedziała Gosia Andrzejewicz.

Redakcja poleca

Inni pytali, czy są do siebie podobne. Gosia Andrzejewicz przekazała, że „siostra też jest piękną kobietą” i jest od niej wyższa. To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka nieco otworzyła się na temat rodzeństwa. W programie „Gwiazdy Cejrowskiego” opowiadała o okolicznościach decyzji siostry.

Początkowo siostra Gosi Andrzejewicz skończyła studia i była nauczycielką. Potem jednak stwierdziła, że to kompletnie nie dla niej. Postanowiła zawierzyć się Bogu.

- Moja siostra jest w zakonie zamkniętym, ale to była jej decyzja. Ona była bardzo zdolną osobą. Skończyła uniwersytet na wydziale biologii i pracowała już jako nauczycielka, mieszkała w swoim mieszkaniu. W pewnym momencie stwierdziła, że to nie jest to, co ona chce robić. Jej powołanie jest w zakonie i nikt nie miał wpływu na jej decyzję – opowiadała kilka lat temu Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz Q&A
fot. screen Instagram gosiaand
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS