Obserwuj w Google News

Selena Gomez ma nowego chłopaka. To znany muzyk

2 min. czytania
18.01.2023 10:14
Zareaguj Reakcja

Selena Gomez ma nowego chłopaka. Zagraniczne media donoszą, że gwiazda spotyka się ze znanym muzykiem. Ma to być Andrew Taggart z zespołu "The Chainsmokers". Wokalista miał dla niej zostawić córkę Steve'a Jobsa.

Selena Gomez
fot. Jordan Strauss/Invision/East News

Selena Gomez ma nowego chłopaka. Jak podaje pudelek.pl, jest to Andrew Taggart z zespołu The Chainsmokers. Gomez niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym, jednak tym razem miała wpaść po uszy.

Zobacz także: Selena Gomez odpowiada osobom, które komentowały jej wygląd podczas Złotych Globów

Selena Gomez ma nowego chłopaka. To znany muzyk

Selena Gomez znalazła miłość. Gwiazda Disneya ma się spotykać z muzykiem z zespołu The Chainsmokers.

Redakcja poleca

Co ciekawe, artystka pojawiła się na gali rozdania Złotych Globów sama, bo jej związek jest w początkującej fazie i nie chciała jeszcze wszystkiego ujawniać.

Uczucie Gomez i Taggerta miało zapłonąć kilka tygodni temu, jednak oboje woleli, żeby media nie dowiedziały się o ich relacji zbyt prędko. Co więcej, w głośnej relacji na żywo, gdzie Selena tuż po rozdaniu Złotych Globów wyjawiła, że w święta "dobrze się bawiła", chodziło ponoć nie tylko o dogadzanie sobie pysznym jedzeniem - tak Pudelek cytuje informatora.

Związek młodej gwiazdy ma być na razie nieformalny, ale para coraz chętniej pokazuje się razem. Andrew miał porzucić córkę Steve'a Jobsa, z którą się wcześniej spotykał.

Andrew Taggart: kim jest chłopak Seleny Gomez?

Andrew Taggart urodził się 31 grudnia 1989 roku w USA. Jest znany jako członek zespołu The Chainsmokers. Cieszy się on opinią łamacza serc. W ostatnim czasie spotykał się z Eve Jobs.

Zobacz także: Grażyna Szapołowska nie przejmuje się finansami. „Mogę grać za darmo”

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News