Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański nie zajmuje się synem? Maffashion ujawnia prawdę

2 min. czytania
17.11.2023 09:17
Zareaguj Reakcja

Swego czasu Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański tworzyli jeden z najgłośniejszych związków w polskim show-biznesie. Mimo że ich uczucie nie przetrwało próby czasu, para wciąż wspólnie wychowuje syna Bastiana. Maffashion ujawniła, jak ojciec Bastka wywiązuje się z rodzicielskich obowiązków.

Sebastian Fabijański nie zajmuje się synem? Maffashion ujawnia prawdę
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Tadeusz Wypych/REPORTER

Maffashion to jedna z czołowych polskich celebrytek, która swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła za pośrednictwem internetu. Julia Kuczyńska przez lata spełniała się jako szafiarka, prezentująca fanom coraz to bardziej wymyślne stylizacje. Obecnie Maff jest jedną z lepiej prosperujących bizneswoman w kraju, lecz sama nie ukrywa, że najważniejszym elementem jej życia jest dla niej macierzyństwo. Będąc w związku z Sebastianem Fabijańskim celebrytka doczekała się syna Bastiana, którego wychowują wspólnie.

Redakcja poleca

Syn Maffashion i Fabijańskiego stał się przedszkolakiem

Przypomnijmy, relacja pary zakończyła się w atmosferze poważnego skandalu, którym przez kilka dobrych tygodni żyła cała Polska. Kuczyńska i Fabijański co jakiś czas zresztą spierają się publicznie, co z zainteresowaniem śledzą portale plotkarskie. Sporo szumu w mediach wywołała wiadomość, że raper nie płaci alimentów na Bastiana, z czego później tłumaczył się na łamach Pudelka.

Zobacz też: Fabijański wspomina pobyt w szpitalu psychiatrycznym. „Nie mogę tak żyć”

Sebastian Fabijański nie opiekuje się synem? Maffashion ujawnia prawdę

Syn Julii i Sebastiana niedawno rozpoczął edukację w przedszkolu, co niewątpliwie było jednym z ważniejszych momentów w życiu jego rodziców. Maff opowiedziała o tym nieco podczas ostatniego Q&A, które zorganizowała na swoim Instagramie. Szafiarka opowiedziała tam m.in. o zebraniu w przedszkolu, a jeden z obserwatorów postanowił skorzystać z okazji i zapytać ją o Sebastiana Fabijańskiego.

Sebastian Fabijański opiekuje się też synkiem? Bo coś od dłuższego czasu zniknął” – pytał fan. Na szczerą odpowiedź Julii nie musiał czekać jednak zbyt długo. - Tak. Dzisiaj Bastek jest u taty – odpowiedziała. Stołeczni paparazzi co jakiś czas „przyłapują” gwiazdora na wspólnych wypadach z synem. Jakiś czas temu Sebastian zabrał Bastiana na zakupy.

Źródła: Radio ZET/pudelek.pl

Nie przegap
Zabiegany Sebastian Fabijański łamie przepisy ruchu drogowego. Nie ma wstydu
12 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive