Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański i Zofia Strulak są w związku? 19-latka zabrała głos

1 min. czytania
28.02.2023 15:32
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański niedawno nawiązał bliską relację z 19-letnią influencerką Zofią Strulak. Teraz gwiazda social mediów postanowiła wyjaśnić, co łączy ją z 35-letnim aktorem. Okazuje się, że to skomplikowane... 

Sebastian Fabijański i Zofia Strulak
fot. Pawel Wodzynski/East News

Sebastian Fabijański w 2022 roku rozstał się z Maffashion, matką swojego syna Bastka. Wydarzeniu towarzyszyła atmosfera skandalu, podsycana przez pikantne wyznania Rafalali. Ale to już przeszłość, bo w życiu aktora zdążyła pojawić się nowa dziewczyna.

Sebastian Fabijański związał się z Zofią Strulak,19-letnią gwiazdą TikToka. Tabloidy zdążyły przyłapać parę na wymianie czułości i bliżej zainteresować się młodziutką przyjaciółką 35-latka. W ostatnim wywiadzie Zofia Strulak została zapytana o relację z Sebastianem Fabijańskim. Jej wyznanie brzmi jednak dość zaskakująco w kontekście zdjęć, jakie ukazały się w tabloidach. 

Redakcja poleca

Sebastian Fabijański i Zofia Strulak są parą? 

Zofia Strulak przyznała, że choć została ogłoszona "nową dziewczyną Fabijańskiego", w rzeczywistości daleko jej do takiego statusu. 19-latka stwierdziła, że aktualnie z aktorem nie łączy jej nic głębszego.

Spotykamy się, lubimy swoje towarzystwo. Czy łączy nas coś więcej niż przyjaźń? Na obecną chwilę nie - wyjaśniła w rozmowie z "Co za tydzień". 

Miejmy nadzieję, że Sebastian też tak postrzega ich relację.