Znana prezenterka walczy z rakiem. Do sieci trafiło przejmujące zdjęcie [FOTO]

05.02.2023 20:17

Sarah Beeny zmaga się z chorobą nowotworową. Znana brytyjska prezenterka jest w trakcie chemioterapii, w wyniku której straciła włosy. Synowie gwiazdy udostępnili najnowsze zdjęcie chorej Sarah Beeny, która przebywała w szpitalu. 

Sarah Beeny
fot. Phil Lewis / WENN.com/agefotostock/East News, Instagram:@sarah.beeny

Sarah Beeny to brytyjska prezenterka telewizyjna, autorka książek i popularnych programów o tematyce związanej z nieruchomościami i stylizacją wnętrz. 51-latka prowadziła m.in. hitowy "Property Ladder", a także "Britain's Best Home", "Streets Ahead" czy obecnie "Sarah Beeny's Little House Big Plans".

Prywatnie prezenterka od 20 lat jest szczęśliwą żoną biznesmena Grahama Swifta, z którym ma czterech synów. Aktualnie rodzina wspiera Sarah Beeny w walce z chorobą nowotworową, którą zdiagnozowano u niej w czerwcu 2022 roku. Dzieci prezenterki udostępniły w sieci najnowsze zdjęcie chorującej na raka Sarah Beeny.

Prezenterka Sarah Beeny jest chora na raka 

Brytyjska gwiazda telewizji walczy z rakiem piersi. Gdy Beeny miała 10 lat, z powodu tego samego nowotworu zmarła jej matka. 51-letnia gospodyni "Property Ladder" jest obecnie w trakcie chemioterapii. W wyniku zabiegów straciła włosy. 

Prezenterka chętnie dzieli się szczegółami swojego stanu w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak to jej synowie zamieścili zdjęcie ze szpitala ukazujące chorą Sarah Beeny bez włosów, z wyrysowanymi liniami na dekolcie. 

- Mama w końcu ma jakieś tatuaże - zażartowali z prezenterki i podziękowali personelowi placówki za rewelacyjną opiekę. 

Stacja Channel 4 planuje nakręcić kilkuodcinkowy dokument o zmaganiach Sarah Beeny z rakiem. Prezenterka zapewnia, że mimo chemii czuje się nieźle i jest pełna wiary w to, że uda jej się pokonać chorobę.

loader