,

Sandra Kubicka otwarcie o związku z Baronem. „Ja nie jestem niczego pewna”

01.04.2023 10:19

Sandra Kubicka i Aleksander Baron w 2021 roku potwierdzili, że są parą. Zainteresowanie mediów znacznie wzrosło i co rusz pojawiały się doniesienia, że w związku celebrytów nie dzieje się najlepiej. Modelka miała się wściekać, cierpieć i nawet niejednokrotnie zrywać z muzykiem. W najnowszym wywiadzie zdradziła prawdę o swojej relacji z Baronem.

Sandra Kubicka Aleksander Baron
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sandra Kubicka i Baron mieli zerwać ze sobą w grudniu – tak podejrzewały media. Jednak para sukcesywnie pojawia się na ściankach i nie wygląda to na kryzys w związku. Jakiś czas temu cytowano też „tajemniczego informatora”, który twierdził, że modelce przeszkadza narcystyczna natura Barona.

Sandra Kubicka zabrała wówczas głos i poprosiła o nierozsiewanie fałszywych informacji. Tym samym na pewien czas ucięła plotki o rozstaniu. W rozmowie z „Jastrząb Post” wyjawiła za to, co sądzi na temat swojego związku. Będzie ślub, rozstanie czy to niezobowiązująca relacja?

Zobacz także: Blanka Lipińska ciepło o związku z Baronem: „Straszne doświadczenie”

Sandra Kubicka szczerze o związku z Baronem

Modelka i muzyk pielęgnują swoją relację już od dłuższego czasu, jednak do zaręczyn na razie nie doszło. Sandra Kubicka w rozmowie z „Jastrząb Post” mówiła, że chciałaby usłyszeć deklarację z ust ukochanego, ale nie chce nalegać. Ma za sobą dość szybkie zaręczyny z byłym partnerem i niestety nie wspomina tego najlepiej.

Sandra Kubicka w najnowszym wywiadzie dla „Jastrząb Post” nieco bardziej otworzyła się na temat swojego związku. Czy modelka uważa, że to ta jedyna miłość aż po grób i do końca życia? Sandra Kubicka podchodzi do sytuacji bardzo racjonalnie.

- Ja nigdy nie mówię, że coś jest na całe życie, pomimo że jest mi to wsadzane do ust. Czytałam artykuły, że ja mówię o Alku, że to jest miłość do końca życia. Nigdy tak nie powiedziałam. Ja nie jestem niczego pewna wyznała Kubicka.

- Dzisiaj kochamy się bardzo, jesteśmy ze sobą, wspieramy się, ale może się coś wydarzyć za tydzień, za miesiąc i co wtedy? Ja nie myślę aż tak do przodu. Raczej jestem bardzo wdzięczna tu i teraz – i dzisiaj jestem bardzo szczęśliwa z Alkiem – skwitowała.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się