Obserwuj w Google News

Dramat Darka z "Sanatorium miłości". Żona zostawiła go, żeby wystąpić w randkowym show

2 min. czytania
08.03.2023 09:56

Darek z "Sanatorium miłości" opowiedział o rozpadzie drugiego małżeństwa. Okazuje się, że żona miała zostawić go, żeby wystąpić w programie "40 kontra 20". Mężczyzna przyznał, że był to początek ich konfliktu, przez który wiele wycierpiał.

Darek z "Sanatorium miłości"
fot. screen: Instagram @sanatorium_milosci_tvp

" Sanatorium miłości" już po raz piąty gościło na antenie Telewizji Polskiej. Randkowe show skierowane do seniorów podbiło serca widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili losy uczestników kolejnej edycji. Jednym z najbardziej lubianych bohaterów był Darek, który do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Pierwsze małżeństwo 61-latka rozpadło się z powodu uzależnienia żony od alkoholu. Z drugą małżonką, którą uczestnik nazwał miłością życia, rozstał się, kiedy ta postanowiła wziąć udział w randkowym show. Miał to być początek konfliktu, który mocno odcisnął się na życiu Darka.

Darek z "Sanatorium miłości" o rozwodzie. Żona zostawiła go, żeby zostać gwiazdą "40 kontra 20"

W rozmowie z "Super Expressem" Darek wyznał, że druga żona ponad ich małżeństwem postawiła chęć zostania celebrytką. Chciała to osiągnąć dzięki występowi w randkowym show " 40 kontra 20". Nie zdążyła jednak rozwieść się z mężczyzną, a ten pokrzyżował jej telewizyjne plany.

- Żona zostawiła mnie dla celebryctwa. W trakcie naszego małżeństwa zgłosiła się do programu „40 kontra 20”. Dzięki moim prawnikom skreślono ją z listy uczestniczek, ponieważ regulamin mówi, że należy być stanu wolnego. Myślała, że zdąży się rozwieść przed emisją, ale moi prawnicy pokrzyżowali jej plany - opowiadał.

Darek nie ukrywa, że nigdy nie wybaczy byłej żonie takiego zachowania oraz nieprzyjemności, jakich miał doznawać później.

- Nie wybaczę jej. Zamknąłem ten rozdział za sobą. Chciałem łagodnie zakończyć nasze sprawy, ale przez to, że ją wyrzucono z tego programu, robiła mi takie świństwa, których nie da się zapomnieć - zdradził.

Redakcja poleca

Sanatorium miłości: żona zostawiła Darka, żeby zostać celebrytką. Uczestnik otwarcie o samotności

Mimo dwóch rozwodów i ciężkich przeżyć Darek nadal wierzy, że uda mu się odnaleźć miłość. Otwarcie przyznał, że brakuje mu bliskości i czułych gestów.

- Chciałbym spotkać drugą połówkę, żeby spędzić resztę życia razem. Może to brzmi banalnie, ale takie jest moje marzenie. Na co dzień brakuje mi nawet samego przytulenia czy pocałunku, rozmów, wyjść, spacerów - podsumował.

Choć Darkowi nie udało się odnaleźć miłości wśród uczestniczek, po programie pochwalił się nową partnerką.