Obserwuj w Google News

"Sanatorium miłości": te metamorfozy wgniotą was w fotel. Uczestnicy mieli bal przebierańców

2 min. czytania
13.02.2023 19:15

„Sanatorium miłości“ wciąż znajduje nowe sposoby, by rozbawić  poruszyć telewidzów. W nowym odcinku randkowego show Telewizji Polskiej seniorzy zaszaleli z okazji niezapowiedzianego balu przebierańców. Wiemy, kto miał najlepszą stylizację.

Sanatorium miłości 5
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Sanatorium miłości“ wciąż zaskakuje. Randkowy format TVP budzi żywe reakcje publiczności od 2019 roku i emisji pierwszej edycji programu. Okazuje się jednak, że nawet w piątej edycji twórcy są w stanie pozytywnie zaskoczyć widza. Tym razem wszystkim opadły szczęki, gdy uczestnicy show zaprezentowali się w przebraniach z balu kostiumowego. Kto wyglądał najlepiej?

Redakcja poleca

„Sanatorium miłości” zachwyciło balem przebierańców 

Na oficjalnej stronie programu w serwisie społecznościowym Instagram pojawiła się seria zdjęć, na których oglądamy uczestników najnowszej edycji popularnego randkowego show w specjalnych przebraniach, które wybrali na bal Seria dwunastu fotografii została opublikowana na koncie @sanatorium_milosci_tvp, które obserwuje przeszło 24,6 tysiąca fanów w poniedziałek 13 lutego po południu. Co dokładnie widać na zdjęciach?

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Uczestnicy „Sanatorium miłości” w nietypowych przebraniach 

Na zdjęciach widzimy sześciu mężczyzn i sześć kobiet, którzy wybrali nietypowe przebrania na specjalny bal przebierańców, który miał miejsce w ostatni odcinku show.

Post, w którym oglądamy panie w strojach z różnych epok, otrzymał 389 serduszek. Ten z panami natomiast 138.

Panie prezentowały się następująco:

Panowie zaś w następujący sposób:

„Sanatorium miłości 5” – gdzie i kiedy oglądać program?

Nowa edycja programu Telewizji Polskiej „Sanatorium Miłości” dostępna jest na kanale TVP1 co niedziela o 21.20. Dotychczasowe odcinki możemy zaś oglądać na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Walentynki z Radiem ZET w pięciu miastach. Wyznaj miłość na antenie i wygraj nagrodę

RadioZET.pl/Instagram

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl