Obserwuj w Google News

Chwile grozy w "Sanatorium miłości". Darek miał problemy ze sprzętem: "Nie umiem mieć w ustach obcego ciała"

2 min. czytania
16.01.2023 17:21
Zareaguj Reakcja

Darek z "Sanatorium miłości" dusił się podczas zadania w basenie. Mężczyzna przyznał, że sprzęt do nurkowania sprawiał mu spore problemy.

Sanatorum Miłości: Dariusz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W 3. odcinku 5. sezonu "Sanatorium miłości" uczestnicy musieli wejść do basenu. Darek miał jednak problemy ze sprzętem i zaczął się dusić.

"Sanatorium miłości": Darek się dusił podczas zadania

Po raz kolejny na antenie TVP1 widzowie mają okazję do oglądania miłosnych podbojów seniorów, wywiezionych do sanatorium i poddawanych zadaniom. Wszystko w imię miłości.

Redakcja poleca

Jak się okazuje, niektóre zadania są naprawdę wymagające. W 3. odcinku najnowszego sezonu "Sanatorium miłości" kuracjusze zostali poproszeni o wejście do basenu. Darek postanowił spróbować nurkowania. Szybko jednak pożałował swojej decyzji. Mężczyzna zaczął się dusić, a paradoksalnie wszystko przez... rurkę do oddychania.

Mam lekką klaustrofobię. Dusiłem się. (...) Zrezygnowałam, a naprawdę chciałem. Bardzo lubię rywalizować, ale u mnie najgorsze jest to, że mam odruch wymiotny. Nie mogę mieć w ustach obcego ciała.

Dariusz dzielnie walczył z rurką, ale niestety po kilku podejściach do zadania, postanowił spasować. Nie przeszkodziło to jednak mężczyźnie w randce, która nastąpiła po zadaniu pełnym grozy. Iwona doceniła starania Darka, który podarował jej stokrotki. Kobieta stwierdziła, że czuła się jak bohaterka "Nocy i dni", mimo że uczestnikowi nie udało się znaleźć jej ulubionych nenufarów.

Dostałem trochę pocałunków. Myślę, że jeszcze fajniej będzie.

Czy widzowie "Sanatorium miłości" są świadkami narodzin nowego uczucia? Przekonamy się w kolejnych odcinkach programu.

Redakcja poleca

"Sanatorium miłości": gdzie i kiedy oglądać?

W 5. sezonie uczestnicy zostali umieszczeni w uzdrowisku w Busku-Zdroju. 4. odcinek nowego "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany na TVP1 w niedzielę 22 stycznia 2023 roku o godzinie 21:20.

RadioZET.pl