Obserwuj w Google News

Darek z "Sanatorium miłości" bierze ślub. Zdradził szczegóły

1 min. czytania
09.03.2023 12:43

Darek był bez wątpienia jedną z najbarwniejszych postaci, jakie mogliśmy zobaczyć w 5. edycji "Sanatorium miłości". W finale wywołał niemałe poruszenie, głosując na samego siebie. To jednak nie koniec rewelacji. Okazuje się, że Darek z miłosnego show TVP niedługo stanie na ślubnym kobiercu.

Darek z "Sanatorium miłości" bierze ślub. Zdradził szczegóły
fot. Weronika Marczyk-Kiełbasa/TVP/East News

W finale 5. sezonu "Sanatorium miłości" Darek wywołał niemałe zamieszanie. Chwilę przed wyborem króla i królowej turnusu oznajmił, że jest najlepszym kandydatem do tytułu. Oddał głos na samego siebie, utwierdzając tym samym widzów w przekonaniu, że jest wyjątkowo nieskromną osobą.

Nie był to pierwszy raz, gdy zachowanie Darka wywołało poruszenie. Niedawno w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że były uczestnik 5. edycji "Sanatorium miłości" zamierza niebawem stanąć na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: "Sanatorium miłości" znika z anteny? Manowska nie ma wątpliwości

Sanatorium miłości 5. Dariusz bierze ślub

Dariusz znalazł wybrankę. Jest nią młodsza od niego o 7 lat Jola, z którą podobno połączyło ich płomienne uczucie. Zakochani nie zwlekali z decyzją o ślubie. W rozmowie z Super Expressem Darek zdradził, że przymierza się do rychłego ożenku. Wspomniał, że oświadczył się swojej wybrance na plaży w Sopocie. Zdradził też szczegóły dotyczące zbliżającej się ceremonii.

Pod koniec lipca bierzemy ślub cywilny w pięknym ogrodzie i urządzamy przyjęcie dla naszych przyjaciół w hotelowej restauracji. Obowiązkowo zaprosimy znajomych z Sanatorium, ale nie wszystkich - powiedział.

Jak myślicie, kto nie dostanie zaproszenia na ślub Darka i Joli?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/SE.pl