Obserwuj w Google News

Nie żyje 15-letnia siostrzenica gwiazdy "Wzgórz Hollywood": "Moje serce krwawi"

2 min. czytania
15.02.2023 09:56

Zmarła Sadie Raine Loza - siostrzenica Audriny Patridge - jednej z gwiazd programu "Wzgórza Hollywood". Kilka dni wcześniej skończyła 15 lat. Co było przyczyną śmierci nastolatki?

Audrina Patridge i Sadie Loza
fot. Audrina Patridge/Instagram

14 lutego 2023 roku odeszła Sadie Raine Loza - siostrzenica Audriny Patridge i córka Casey Patridge Lozy znanych z reality show "Wzgórza Hollywood". 9 dni przed śmiercią skończyła 15 lat.

Sadie Raine Loza nie żyje

Smutną wiadomość na temat straty przekazała sama gwiazda. Patridge zamieściła na swoim Instagramie poruszający wpis dotyczący śmierci siostrzenicy.

Moje serce krwawi, nawet gdy to piszę. Moja piękna siostrzenica jest teraz w niebie. Wiem, że to nie jest pożegnanie na zawsze, ale na razie trudno jest mi się pożegnać. Będziemy za tobą tęsknić i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z tobą. Spoczywaj w pokoju Say Say! Kochamy Cię na wieki wieków!

Gwiazda "Wzgórz Hollywood" zamieściła wiele zdjęć, na których często jest razem z Sadie - od czasów, kiedy była małą dziewczynką do teraz - kresu, w którym wchodziła w dorosłość.

Redakcja poleca

Ani Patridge, ani Casey Patridge Loza - jej siostra – która również wystąpiła w programie "Wzgórza Hollywood", nie ujawniły przyczyny śmierci Sadie. Loza wyznała swoim obserwującym na Instagramie, że "historia jej córki uratuje niezliczone życia".

print screen z Casey Loza/Instagram
fot. print screen z Casey Loza/Instagram

Sadie Raine Loza opuściła tę Ziemię i poszła do nieba. Pisanie tego posta było najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek musiałam zrobić, bo brakowało mi właściwych słów. Sadie lubiła mi przypominać, że pierwsza zasada termodynamiki, znana również jako (prawo zachowania energii), działa we wszystkich sferach życia... "Energia nie może zostać stworzona ani zniszczona, można ją tylko zmienić z jednej formy w inną". Transformacja to lepsze słowo niż śmierć. Jej historia uratuje niezliczone życia, pamięć o niej nigdy nie zostanie zapomniana. Spoczywaj w pokoju genialna kosmiczna duszo. Jesteś ze swoim stwórcą. Będzie nam ciebie bardzo brakować. Kocham cię.

Trudno powiedzieć, czy poznamy kiedyś okoliczności śmierci nastolatki.

Redakcja poleca

Audrina Patridge: kim jest?

Audrina Patridge to amerykańska celebrytka, aktorka i modelka. Zdobyła popularność jako jedna z gwiazd reality show "Wzgórza Hollywood", emitowanego przez stację telewizyjną MTV. W programie tym była jedną z ośmiu głównych bohaterek. Widzowie śledzili jej życie prywatne i zawodowe. Po zakończeniu show Patridge pojawiła się w kilku innych programach telewizyjnych oraz filmach, w tym w horrorze "Ty będziesz następna" oraz serialu "Scars". W 2010 roku wzięła udział w popularnym amerykańskim programie "Taniec z Gwiazdami", zajmując siódme miejsce.

RadioZET.pl/Instagram