Sabina Jeszka z "Mam talent" jest w ciąży. Pokazała nagranie z USG [WIDEO]

01.02.2023 08:22

Sabina Jeszka jest w ciąży. Wokalistka, której popularność przyniósł udział w programie "Mam talent", spodziewa się drugiego dziecka. Piosenkarka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. 

Sabina Jeszka
fot. VIPHOTO/East News

Sabina Jeszka to wokalistka znana z 3. edycji "Mam talent" w TVN, w którym dotarła do finału. Program wygrała wówczas Magda Welc, lecz mimo to Sabinie udało się zrobić karierę wokalną i nawiązać owocne współprace. Piosenkarka nagrywała m.in. z DJ Adamusem, Matthew Clarckiem i Samem Fischerem, pojawiała się też w popularnych programach muzycznych oraz regularnie koncertuje po Polsce. Niedawno Sabina Jeszka musiała odwołać występ z powodu przykrego wypadku. Najnowsze wiadomości od 34-letniej wokalistki z Rybnika na szczęście są już pozytywne. Sabina Jeszka wyznała internautom, że spodziewa się kolejnego dziecka. 

Sabina Jeszka z "Mam talent 3" jest w ciąży 

Sabina Jeszka zostanie mamą po raz drugi. Była gwiazda "Mam talent" podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. Opublikowała rozczulające wideo, na którym jej córka ogląda nagranie z USG. Filmik w zasadzie nie wymagał komentarza. Wszystko stało się jasne: pięcioletnia Anastazja będzie miała rodzeństwo. W komentarzach popłynęły gratulacje dla całej rodziny.

Sabina Jeszka jest żoną Karola Małeckiego. W 2018 roku wokalistka po raz pierwszy została mamą. Była finalistka "Mam talent" jeszcze nie zdradziła płci kolejnego dziecka ani kiedy maleństwo przyjdzie na świat. 

loader