Zamknij

Rozenek poprowadzi kolejny program TVN. Z komentarzy w sieci wieje chłodem

03.12.2022 22:09

Małgorzata Rozenek poprowadzi kolejny program w TVN. Sama zapowiedź z udziałem celebrytki zirytowała widzów, posypały się kąśliwe komentarze.

Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek to niekwestionowana gwiazda telewizji TVN. Celebrytka debiutowała na ekranie jako Perfekcyjna Pani Domu, później uczyła młode dziewczyny manier w "Projekcie Lady" i przeżywała z mężem Radosławem Majdanem przygodę życia w "Iron Majdan". Niedawno spełniło się wielkie marzenie zawodowe 44-latki - trafiła do programu śniadaniowego.

Rozenek poprowadzi kolejny program TVN. Z komentarzy w sieci wieje chłodem

Widzowie "Dzień dobry TVN" od miesięcy są podzieleni w sprawie najnowszego wyzwania Rozenek. W sieci pojawiło się tyle negatywnych komentarzy, że internet obiegła plotka, iż TVN rozstanie się z celebrytką, a jej miejsce w śniadaniówce zajmie Agata Młynarska. Prezenterka zaprzecza takiemu obrotowi spraw, a Rozenek jak widać, nie tylko zostanie w "DDTVN", ale poprowadzi kolejny program w stacji.

Małgorzata Rozenek poprowadzi drugi sezon dokumentalnego "In Vitro. Nauka czy cud?". Prezenterka poradziła sobie na tyle dobrze w pierwszych odcinkach programu, że otrzymała kolejną ofertę. 44-latka jest idealną osobą na to stanowisko. Sama urodziła dzięki tej metodzie trzech synów i doskonale wie, z jakimi problemami i strachami muszą borykać się przyszli rodzice, którzy podjęli decyzję o inwestycji czasu, energii i ogromnych pieniędzy w ten sposób radzenia sobie z bezpłodnością.

Rozenek wraca do programu "In Vitro. Nauka czy cud?"

Widzowie TVN jednak nawet w tak delikatnej sprawie nie potrafią powstrzymać się od kąśliwych komentarzy. Pod nagraniem promującym nowy sezon programu pojawiły się przytyki zarówno do kompetencji Rozenek, jak i do jej wyglądu, co tym bardziej wydaje się niezrozumiałe i okrutne.

Czy jest jakiś temat, na którym ta kobieta się nie zna? No przecież alfa i omega w każdym temacie. Za chwilę będzie o lotach kosmicznych. Tym ważnym tematem nich zajmą się eksperci.

Ekspertka :D :D

Dla motłochu takiego, jak ta, co prowadzi to g*wno.

Dajcie jej jakiś dubbing.

Teraz widać, jak bez photoshopa naprawdę wygląda.

loader