Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Zuza przerwała milczenie po rozstaniu z Tomkiem

2 min. czytania
15.11.2022 16:10
Zareaguj Reakcja

Widzowie hitu TVP „Rolnik szuka żony” byli w szoku, kiedy w ostatnim odcinku Tomek podjął decyzję o zakończeniu relacji z Zuzą. Tuż po rewizycie u wybranki i spotkaniu z jej siostrą oraz znajomymi wyklarował mu się kompletnie inny obraz dziewczyny. Z kolei Zuza przez swoje zachowanie została zalana falą krytyki. Teraz wymownie skomentowała całą sytuację.

Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Tomek i Zuza z „Rolnik szuka żony” mieli szansę na stworzenie stałego związku. Do czasu – bliscy 19-latki zdradzili uczestnikowi, że jego wybranka to porywcza imprezowiczka i czasami potrzebuje zaszaleć. Do tej pory Tomek miał Zuzę za spokojną dziewczynę, której zależy na budowaniu nie tylko wspólnej przyszłości, ale też domu. Nastolatka, aby być bliżej ukochanego, miała dostać się nawet na prawo do Kielc. Uczestnik show TVP był całkowicie skołowany.

Zobacz także:  Krystyna z "Rolnika" rozstała się z żoną! Zaszła w ciążę już po zerwaniu

Rolnik szuka żony: Zuza zareagowała na falę krytyki

Tomek wyjawił przed kamerami, że mocno zastanawia się nad szczerością uczuć Zuzy. Skarżył się, że dziewczyna okazuje mu czułość tylko w obecności ekipy telewizyjnej. Poza nagraniami zachowywała się dość chłodno. Kontakt telefoniczny również był utrudniony.

- Jednego dnia jest cię pełno i jesteś zadowolona, a drugiego dnia w ogóle. [...] Mam wrażenie, że tak jak się znaliśmy podczas pierwszych dwóch dni na gospodarstwie, tak i znamy się teraz – mówił Tomek podczas rozmowy sam na sam z Zuzą. Fanom show nie spodobało się, że 19-latka dość spokojnie i z uśmiechem przyjęła decyzję rolnika, jednocześnie mówiąc, jak jest jej przykro.

Widzowie byli w szoku – niektórzy pochwalali decyzję rolnika o rozstaniu. Już wcześniej zauważano, że Zuza ma problemy z otwarciem się na nową relację, na której tak jej zależało, a podczas luźnych rozmów czy żartów był wyczuwalny mocny dystans. Inni bronili uczestniczki, ponieważ nie da się poznać na wskroś drugiego człowieka w zaledwie dwa czy trzy dni.

Redakcja poleca

Sama Zuza też postanowiła zabrać głos. Na Instastory opublikowała dość wymowny wpis. 19-latka najwidoczniej nie ma zamiaru mocno przejmować się sytuacją i nadal „robić swoje”.

- Bez względu na to, co zrobisz, ludzie i tak będą cię oceniać. Dlatego wyluzuj i rób swoje, bo i tak wszystkich nie zadowolisz – czytamy na Instastory uczestniczki.

Zuza rolnik szuka żony komentarz
fot. screen Instagram kizewska.z
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen