Obserwuj w Google News

Valentyn z "Rolnik szuka żony" potrzebuje pomocy. Zaapelował do fanów

2 min. czytania
18.01.2023 10:27
Zareaguj Reakcja

Valentyn i Klaudia w 9. edycji "Rolnik szuka żony" odnaleźli miłość. Wybranek rolniczki, który niedawno zamieszkał z ukochaną, potrzebuje jednak pomocy. W tym celu zwrócił się do fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Valentyn i Klaudia z "Rolnik szuka żony"
fot. screen: Instagram @rolnikszukazonytvp

" Rolnik szuka żony" przyjął się doskonale. Randkowe show Telewizji Polskiej, mimo oryginalnego założenia, podbiło serca widzów, za nami już dziewięć edycji programu. W ostatniej odsłonie byliśmy świadkami wielu sercowych uniesień, fani kibicowali szczególnie związkowi Klaudii i Valentyna. Choć rolniczka długo się wahała, postanowiła rozwijać relację z pochodzącym z Ukrainy mężczyzną, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dziś para mieszka już razem i cieszy wspólnymi chwilami. W życiu Valentyna nadszedł czas na zmiany, a były gwiazdor "Rolnika" postanowił poszukać pomocy wśród swoich fanów.

Valentyn z "Rolnik szuka żony" zaapelował do fanów. Ukochany Klaudii prosi o pomoc

Wielbicieli Kaludii i Valentyna uspokajamy, ich związek nadal trwa. Wybranek rolniczki po przeprowadzce poszukuje nowej pracy i uznał, że internauci mogą pomóc mu w znalezieniu zajęcia. Na swoim profilu na Instagramie opublikował post, w którym prosi o pomoc i prezentuje swoje zawodowe doświadczenie.

- Witam, poszukuję pracy na terenie Białegostoku lub okolic jako inżynier budowy, lub kierownik robót. Mam 5-letnie doświadczenie (głównie konstrukcje żelbetowe/murowe) oraz mam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Znam język angielski oraz ukraiński. Ewentualnie rozważę inne oferty pracy niekoniecznie związanie z budową jak np. Przedstawiciel handlowy/doradca techniczny - czytamy.

W komentarzach pod postem pojawiły się nie tylko słowa wsparcia, ale także linki do ofert pracy. Miejmy nadzieję, że Valentyn wspierany przez internautów szybko znajdzie dobrą pracę.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Valentyn i Klaudia w programie odnaleźli miłość

Klaudia była jedną z najpopularniejszych uczestniczek 9. edycji "Rolnik szuka żony". Atrakcyjna rolniczka nie mogła narzekać na brak zainteresowania panów. Musiała zdecydować, czy chce związać się z Konradem, czy Valentynem, i nie była to decyzja łatwa. Najwyraźniej serce dobrze jej podpowiedziało, obecnie para doskonale się dogaduje, zamieszkała razem, a plotki o kryzysie zostały zdementowane.

- U nas jest jak najbardziej wszystko w porządku, mimo że były różne plotki, że jest między nami coś nie tak. W żadnym momencie nie było kryzysu, więc śmialiśmy się trochę z tego, jak to ludzie odbierają (...) Valentynek jest u mnie i odnajduje się super, nie czuje się skrępowany. Jak jadę do pracy, bo pracuję też w sklepie, nie tylko na gospodarstwie, to on zostaje sam i wie co i jak. Chętnie pomaga - opowiadała rolniczka w rozmowie z portalem Pomponik.

Klaudia wspomniała nawet o ewentualnym ślubie, trzymamy kciuki.