Obserwuj w Google News

Wielkie wydarzenie w "Rolnik szuka żony". Uczestnicy odwiedzili rodziny wybranków

2 min. czytania
13.11.2022 22:45
Zareaguj Reakcja

9. sezon programu "Rolnik szuka żony" jest pełen emocji. W 10. odcinku rolnicy i rolniczka odwiedzili najbliższych swoich wybranków. Padły mocne deklaracje. Co się wydarzyło?

Rolnik szuka żony
fot. Kadr z programu "Rolnik szuka żony"/Screen z Instagram@rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony": uczestnicy odwiedzili rodziny wybranków. Widzowie mieli okazję zobaczyć jeden z najważniejszych momentów w popularnym programie TVP. Rolnicy poznali rodziny wybranków. Emocji nie brakowało.

Zobacz także: Jessica z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda. Rozebrała się w „Magii nagości”

"Rolnik szuka żony": uczestnicy show TVP odwiedzili rodziny wybranków

W 10. odcinku programu "Rolnik szuka żony" rolnicy opuścili swoje gospodarstwa i pojechali poznać rodziny wybranków. Najtrudniejszą sytuację miał 28-letni Mateusz, który pozostał bez partnerki. Rolnik odbył szczerą rozmowę z Martą Manowską, zdradził, że czuje się zraniony i oszukany.

Dodał, że miał od początku wrażenie, że dziewczyny nie były z nim szczere.

Redakcja poleca

Tymczasem Tomek odwiedził Zuzię. Ich spotkanie było niezwykle burzliwe. Na początku para bardzo się cieszyła ze swojej obecności. Zuzia wspominała nawet, że marzy o ślubie. Mężczyzna patrzył na sprawę nieco chłodniej, narzekał też na rzadki kontakt telefoniczny ze strony wybranki. Dodał też, że 19-latka sporo gra przed kamerami, a w rzeczywistości unika bliskości. Sporo namieszało też spotkanie z przyjaciółmi Zuzi, którzy opowiedzieli rolnikowi, że ten nie zna jej prawdziwego oblicza.

Valentyn był bardzo zdenerwowany z powodu przyjazdu Klaudii. Okazało się, że niepotrzebnie, bo jego rodzice byli zachwyceni dziewczyną. Z kolei Michał i Adrianna są bardzo pewni swoich uczuć. Para snuje plany na przyszłość. Tylko mamy Ady była nieco zaniepokojona dzielącą ich odległością. 

Justyna i Tomek byli nieco zmieszani ponownym spotkaniem, pomimo tego, że ich kontakt był częsty. Rolnik udał się na Śląsk, gdzie został ciepło przyjęty przez rodzinę wybranki. Ciocia Justyny dopytywała go o ślub, rodzina chciała się też dowiedzieć, dlaczego zdecydował się wziąć udział w programie. Jego wybranka natomiast była zawstydzona tym, jak wiele pytań zadawała mu jej rodzina.

W kolejnym odcinku pary udadzą się na romantyczne randki.

"Rolnik szuka żony": kiedy i gdzie oglądać program?

Program "Rolnik szuka żony" jest emitowany w każdą niedzielę o godzinie 21.15 na antenie TVP1.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Tomek rozstał się z Zuzą? Szokujące doniesienia

RadioZET.pl/TVP

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News