Obserwuj w Google News

Sara z "Rolnika" chwali się zjawiskową figurą. Trudno uwierzyć, że była w ciąży

2 min. czytania
17.02.2023 14:38
Zareaguj Reakcja

Sara z "Rolnik szuka żony" jest świeżo upieczoną mamą. Zaledwie pół roku po porodzie uczestniczka randkowego show TVP może pochwalić się zniewalającą figurą. Na Instagramie odsłoniła brzuch. "To ciało zdołało znieść tak wiele" — stwierdziła.

Sara z "Rolnika" chwali się zjawiskową figurą. Trudno uwierzyć, że była w ciąży
fot. Instagram: @saritka_sz

Sara Szewczyk zdobyła popularność dzięki 4. edycji popularnego miłosnego show TVP - " Rolnik szuka żony". Fani wstrzymywali oddech, widząc jak zabiegała o względy swojego wybranka, Karola. Kiedy pojawiła się nadzieja, że para zostanie ze sobą na dłużej, drogi uczestników niespodziewanie się rozeszły.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Po rozstaniu z Karolem Sara odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny, Dawida. W czerwcu 2021 roku stanęła na ślubnym kobiercu, a niewiele później na świat przyszła jej pociecha. Dziś Szewczyk jest spełnioną mamą. Nie zapomina jednak o niezbyt przyjemnych aspektach przebytej ciąży.

Zobacz także: Kamila Boś z "Rolnika" zdradziła swój sekret. Niewiele osób znało prawdę

Rolnik Szuka żony 4 w TVP. Sara Szewczyk chwali się figurą

Ciąża w wielu przypadkach wiąże się ze sporymi zmianami na ciele. Nie uniknęła ich także uczestniczka "Rolnik szuka żony". Z jej najnowszego instagramowego wpisu dowiadujemy się, że zdaje sobie sprawę z trudu, jaki jej ciało musiało znosić przez dziewięć miesięcy.

Dziś Igo kończy sześć miesięcy. Dziś zamiast jego zdjęcia, które dodałam z okazji walentynek, będę ja. Jestem dumna z siebie. Dumna z tego, że to ciało zdołało znieść tak wiele i wydać na świat 3,700 g szczęścia i miłości - napisała na Instagramie

Mimo to Sara nie traci pozytywnego nastawienia. Wierzy, że jej ciało potrzebuje czasu, by wrócić do swojego dawnego stanu.

Ciało zmieniło się, gdzieś go przybyło, gdzieś ubyło, ale nie mam żadnych zastrzeżeń czy smutku, bo zawsze najważniejsze było dla mnie zdrowie Igo. Nie to, że się zmieniłam. Pracy przede mną troszkę, ale trening siłowy mam codziennie nosząc młodego na rękach. - wyjaśniła.

Swój wpis opatrzyła fotką w stroju sportowym. Patrząc na jej płaski brzuch, można stwierdzić, że Sara nie ma zbyt wielu powodów do narzekania na zmiany w figurze. To zdanie na pewno podziela część internatów, która zostawiła pod postem uczestniczki "Rolnik szuka żony" mnóstwo ciepłych komentarzy.

"Pięknie, kochana, wyglądasz; Piękna figurka; Modelka" — pisali zachwyceni fani.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @saritka_sz