Obserwuj w Google News

Justyna z "Rolnika" pokazała uroczą gromadkę. "Mam 3. Najstarsza ma 12 lat"

2 min. czytania
14.02.2023 10:04
Zareaguj Reakcja

Justyna z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła internautów. Opublikowała w sieci wpis, w którym podzieliła się z fanami informacją, o której do tej pory wiedziało niewielu. Okazuje się, że w domu gwiazdy hitu TVP jest całkiem tłoczno. Wszystko za sprawą gromadki wesołych yorków.

Justyna z "Rolnika" pokazała uroczą gromadkę. "Mam 3. Najstarsza ma 12 lat"
fot. Screen / Instagram:@rolnikszukazonytvp

Fani "Rolnik szuka żony" z chęcią śledzą losy jego uczestników w internecie. Jedną z osób, którym hit TVP zapewnił popularność online, jest Justyna z 9. edycji programu. Gwiazda z chęcią relacjonuje w sieci swoje poczynania i dzieli się z internautami szczegółami życia prywatnego. W poście, który niedawno pojawił się na jej instagramowym profilu, ujawniła pewne zaskakujące informacje.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Kasia i Tomek potwierdzili rozstanie! Co się stało?

Rolnik szuka żony 9. Justyna odpowiedziała na pytania fanów. Pokazała uroczą gromadkę

Justyna i Tomasz, których połączyła 9. edycja "Rolnik szuka żony", od pewnego czasu mieszkają pod jednym dachem. Okazuje się jednak, że w ich domu jest całkiem tłoczno. Wszystko za sprawą... kilku uroczych yorków. W jednym z ostatnich instagramowych wpisów Justyna z "Rolnika" odpowiedziała na pytania internautów, którzy chcieli wiedzieć, ile ma czworonogów. Wpis opatrzyła sklejką zdjęć pupili.

Dostałam od Was pytanie, ile mam yorków. To mam 3. Najstarsza ma 12 lat dwóch samców 10 lat i 5 lat, więc w domu jest wesoło - napisała.

Wygląda na to, że Justyna i Tomek nie mogą narzekać na nudę. Trzy rozbrykane psiaki z pewnością potrafią zapewnić właścicielom moc atrakcji.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @