,

Ada z "Rolnika" przeszła transformację. Pokazała się w nowym wydaniu

08.03.2023 14:35

Ada z dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" nie przestaje zaskakiwać. Nie tak dawno opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zasugerowało, że już niedługo zalegalizuje swój związek z Michałem. Teraz uwagę internautów zwróciła kolejna rewelacja. Ada przeszła wielką metamorfozę. Jak wygląda?

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony"
fot. PIOTR MATEY/TVP/East News

Adrianna i Michał są jedną z par, które połączył program "Rolnik szuka żony". Łączące ich uczucie okazało się na tyle silne, że zaręczyli się jeszcze przed finałem miłosnego show TVP. Nieco później zamieszkali razem i wszystko wskazuje na to, że przygotowują się do ceremonii ślubnej.

Bo go kocham, bo szaleję za nim. Jego wady mi nie przeszkadzają, ja to zaakceptowałam. Jestem pewna, że to ten człowiek — tłumaczyła Ada w finale "Rolnika".

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Michał i Ada biorą ślub. Dodała wymowne zdjęcie

Rolnik szuka żony TVP. Ada i Michał szykują się do ślubu?

Adrianna i Michał jeszcze w tym roku staną na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że ceremonia może odbyć się wcześniej, niż fani mogli się spodziewać. Niedawno Ada pochwaliła się na Instagramie kubkiem, na którym namalowano dwie kobiety — pannę młodą i świadkową. To zasugerowało fanom, że gwiazda "Rolnik szuka żony" może mieć za sobą wieczór panieński.

Rolnik szuka żony TVP. Adrianna przeszła metamorfozę

Teraz w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie, które zaskoczyło osoby obserwujące instagramowy profil Adrianny. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Na jej insta stories pojawiła się relacja z wizyty w salonie fryzjerskim. Mogliśmy na niej zobaczyć, że Ada skróciła włosy i postawiła na jaśniejszy odcień blondu. Efekt jest zniewalający.

Adrianna-z-Rolnik-szuka-zony
fot.

Czyżby zmiana image'u była kolejnym etapem przygotowań do ślubu? Odpowiedź na to pytanie zapewne poznamy już niebawem.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @xxadrienne

Logo radiozet Dzieje się