Obserwuj w Google News

Michał z "Rolnika" zdradza kulisy swojego związku. Czym zajmuje się Ada?

2 min. czytania
19.01.2023 22:43
Zareaguj Reakcja

Michał i Ada tworzą jedną z najbardziej dobranych par, które połączył program TVP "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu emisji uczestnicy zamieszkali razem, co tylko wzmocniło łączącą ich więź. Czy Ada naprawdę odnalazła się na gospodarstwie Michała? Rolnik wyjawił prawdę.

Michał z "Rolnika" zdradza kulisy swojego związku. Czym zajmuje się Ada?
fot. Screen/Facebook: Rolnik szuka żony TVP

W niedawnym wywiadzie Michał postanowił rozprawić się ze stereotypami, które dotyczą mieszkania na wsi. Uczestnik "Rolnik szuka żony" dał do zrozumienia, że wyobrażenia niektórych osób dotyczące prowadzenia gospodarstwa są mocno przesadzone.

Ludzie myślą, że wieś to tylko chomąto na głowę. Tymczasem na wsi jest wiele innych zajęć niż praca na polu —  powiedział w rozmowie z "Faktem".

Oznajmił tym samym, że jego wybranka wcale nie pracuje ponad własne siły. Okazuje się, że Ada doskonale dogaduje się z jego mamą i większość czasu spędza, pomagając jej w pracach domowych. To ona miała rozwieszać światełka, które w Boże Narodzenie nadały hollywoodzki szyk posiadłości rolnika.

Zajmuje się domem, mama też zaczyna ją wprowadzać w tajniki prowadzenia ogrodu, światełka też ostatnio rozwieszała, bo dom co roku dekorujemy — wytłumaczył.

Nie oznacza to jednak, że Ada całkowicie stroni od innych zadań. Doskonale radzi sobie z oporządzaniem zwierząt. Podobno sama rwie się do pracy!

A tak poza domem pomaga jedynie na gospodarstwie doić krowy  i to ona sama chciała, ja jej do niczego nie zmuszałem — dodał Michał.

Zobacz także: Ada i Michał z "Rolnika" szaleją z miłości! Odrzucona Marta komentuje

Rolnik szuka żony. Ada i Michał są zaręczeni

Na początku programu "Rolnik szuka żony" Michał dał się poznać widzom jako mężczyzna, niemogący znaleźć partnerki, która będzie akceptowała jego wady i zalety. Okazało się, że udział w hicie TVP w jego przypadku był strzałem w dziesiątkę. Na oczach widzów o jego względy walczyły trzy kobiety, a finalnie serce rolnika zdobyła Asia, studentka z Łodzi.

Ich relacja rozwijała się z zawrotną prędkością. Michał wyznał miłość Asi już po dwóch tygodniach znajomości. Nie zwlekał też z oświadczynami. Pod koniec ubiegłego roku zakochani poinformowali, że zaczęli poważnie myśleć nad legalizacją swojego związku. Wybrali datę ślubu i znaleźli salę weselną. Nie przeszkodził im nawet sprzeciw rodziców, którzy obawiali się, że zakochani podjęli decyzję zbyt pochopnie.

Ostatecznie nawet ci, którzy byli sceptycznie nastawieni do pomysłu o ślubie, dali się przekonać. W końcu nic nie może stanąć na drodze prawdziwej miłości.

Źródła: RadioZET.pl/Fakt