Obserwuj w Google News

Mateusz z „Rolnik szuka żony” jednak znalazł miłość? Zwrot w programie

2 min. czytania
17.11.2022 16:11

Mateusz z „Rolnik szuka żony” w pewnym momencie mocno naraził się widzom. Uczestnik był bardzo podejrzliwy i wręcz wiercił kandydatkom dziurę w brzuchu, ponieważ uważał, że może być oszukiwany. Potem odesłał wszystkie dziewczęta do domów i tłumaczył, że decyzja jest skutkiem donosu w formie screenów. Jednak nie wszystko stracone – w najbliższym odcinku Mateusz tryska radością i randkuje z kolejną dziewczyną.

Rolnik szuka żony TVP
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Dziewiąty sezon „Rolnik szuka żony” obfituje w zwroty akcji. Wszystko wskazuje na to, że Tomek, który odesłał Zuzę, znów spotka się z Kasią. Z kolei Mateusz, który z dwiema ostatnimi kandydatkami rozstał się w cieniu prawdziwego skandalu, znów wybierze się na randkę. W najnowszym zwiastunie widać jego kompletnie inne oblicze – z zasmuconego rolnika przemienił się w rozpromienionego kawalera.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Tomek zdradził tajemnicę. „Jesteśmy razem”

Rolnik szuka żony: Mateusz jednak znalazł miłość?

Mateusz mocno zawiódł się na swoich kandydatkach. Początkowo zarzucał im brak zaangażowania i „walki” o niego. Potem brakowało mu bliskości i dotyku. Następnie dowiedział się, że dziewczyny ugadały się między sobą, że nie będą desperacko konkurować.

Rolnika dobiły screeny, które otrzymał w SMS-ie. Były to zrzuty ekranu z dyskusji pomiędzy jego faworytkami, w których był obgadywany, a jego gospodarstwo było dosadnie krytykowane. Kandydatki do ostatniej chwili nie dały po sobie poznać, że coś jest nie tak i były zaskoczone informacjami, jakie pozyskał Mateusz.

Redakcja poleca

Widzowie po tej aferze nieco zmienili nastawienie do Mateusza. W komentarzach można było przeczytać, że rolnik miał prawo się wściec za takie świństwa, a tym bardziej odesłać kandydatki do domu. Wiele osób też uważało, że swoją podejrzliwością i zachęcaniem do konkurowania zniechęcił dziewczyny. Teraz wszystkich zaskoczył.

W najnowszym zwiastunie widać zadowolonego Mateusza, który oczekuje na kogoś z bukietem kwiatów. Uśmiechnięty, zrelaksowany i z nadzieją na lepsze jutro zaprosił na randkę uroczą szatynkę. Nie brakowało powitalnych buziaków i nieśmiałych spojrzeń.

- Pierwsze wrażenie myślę, że bardzo pozytywne – mówiła tajemnicza dziewczyna, którą widzowie dopiero bliżej poznają. Mateusz nie tak dawno dodał na Instastory ujęcie, które wskazywało na spotkanie o charakterze miłosnym. Czy nadal kontynuuje tę znajomość?

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen