Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: kryzys między Valentynem i Klaudią? Dodali wymowne zdjęcia

2 min. czytania
21.11.2022 16:19
Zareaguj Reakcja

Widzów programu TVP „Rolnik szuka żony” czeka jeszcze finał oraz specjalny odcinek świąteczny. Sytuacje u par mogą zmienić się o sto osiemdziesiąt stopni. Tym razem internauci mocno skupili się na związku Klaudii i Valentyna. Pikanterii dodają memy, które uczestnicy wstawili na swoje Instastory. Szykuje się drama czy próbują zmylić widzów?

Rolnik szuka żony Klaudia Valentyn
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

W ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony” randek było aż nadto. Co ciekawe, do programu wróciła Kasia, wcześniej odrzucona przez Tomka. Jednak to spotkanie Klaudii i Valentyna dodało emocji. Podczas rozmowy na zamku zaczęli omawiać kluczową kwestię: co dalej? Jakie kroki podjąć? Valentynowi zależało na przeprowadzce do Klaudii, ale ta szybko ugasiła jego zapędy.

Internauci szybko podsumowali zachowanie Klaudii. Skrytykowali rolniczkę – skoro jest zakochana, a Valentyn chce rzucić dla niej dotychczasowe życie i się przeprowadzić, dlaczego tak mocno wstrzymuje się z decyzją? Oliwy do ognia w internecie dodały grafiki, które uczestnicy opublikowali na Instagramie. Finałowy odcinek będzie „gruby”?

Zobacz także:  Przesunęli finał "Rolnik szuka żony 9". Widzowie się burzą

Rolnik szuka żony: co dalej z Klaudią i Valentynem?

Valentyn w ostatnim odcinku przyznał, że przeprowadziłby się do Klaudii do końca roku. Musiałby jedynie pozałatwiać sprawy osobiste i znaleźć pracę niedaleko rolniczki. Jest zawiedziony, ponieważ dopóki nie przeniesie się do gospodarstwa, „fizyczny kontakt” z ukochaną ma jedynie co dwa tygodnie. Zapytał ją nawet, czy chce, aby zamieszkał z nią czy na przykład w pobliskim mieście.

Klaudia nie wyglądała na specjalnie przekonaną. Dla niej to jeszcze zbyt wcześnie, aby po kilku miesiącach Valentyn rzucił wszystko i zamieszkał z nią pod jednym dachem. Widać było, że uczestnik był mocno zawiedziony.

W związku z takim obrotem spraw internauci stwierdzili, że nad związkiem zbierają się czarne chmury i odczuwają, że Klaudia mogła zacząć nieco się wycofywać i budować pewien dystans. Jednak nie tak dawno Valentyn publikował na Instagramie zdjęcie z samochodu. Podpis na fotografii sugerował, że porzuca Wrocław i być może przeprowadza się do Klaudii.

Redakcja poleca

Jakby tego było mało, po ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony” oboje opublikowali na swoich kontach na Instagramie memy. Pytanie jednak, czy rzeczywiście jest coś na rzeczy, chcą zmylić widzów czy… mają ubaw sami z siebie.

Klaudia Instagram
fot. screen Instagram
Valentyn Instagram
fot. screen Instagram krukhinets

Z treści memów można wysnuć teorię, że Valentyn w pewnej kwestii okłamał Klaudię, która wprost okazała swoją zazdrość. Chodziłoby tutaj o romanse z innymi kobietami. Już niedługo dowiemy się, jak było naprawdę i czy trzeba martwić się o ich związek. Podobno byli widziani razem już po zakończeniu nagrań do programu.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen