Zamknij

Rolnik szuka żony: Krystyna rozstała się z żoną z powodu zdrady? Wymowny gest

02.12.2022 17:40

Krystyna Kamińska brała udział w drugim sezonie Rolnik szuka żony”. Nie tak dawno informowała, że spodziewa się dziecka. W połowie listopada okazało się, że rozstała się ze swoją żoną Agnieszką, a w ciążę zaszła po zakończeniu związku. W sieci pojawił się filmik sugerujący, że powodem rozstania mogła być zdrada.

Rolnik szuka żony Krystyna
fot. screen Instagram ketokaminska

Krystyna Kamińska w Rolnik szuka żony” starała się o względy Roberta. W programie TVP nie znalazła miłości na całe życie, a kilka lat później okazało się, że jest w związku z kobietą. W 2020 roku Krystyna i Agnieszka wzięły ślub w Edynburgu. Kobiety zdecydowały się również na posiadanie dziecka. Ich miłość jest już przeszłością.

Zobacz także: Asia z "Rolnik szuka żony" wyznała prawdę o swojej ciąży. Smutne. Nikt nie wiedział

Rolnik szuka żony: Krystyna rozstała się z żoną. Została zdradzona?

- Słuchajcie, postanowiłam to ogłosić, ponieważ Agnieszka dostaje bardzo dużo gratulacji z powodu mojej ciąży. Niestety fakt jest taki, że z Agnieszką nie jesteśmy razem i moja ciąża zadziała się już po naszym rozstaniu. Nie mówiłam o tym, ponieważ nie było takiej potrzeby, lecz Aga czuje się źle z faktem, że dostaje te gratulacje – oznajmiła niedawno Krystyna, publikując film na Instagramie.

Krystyna nie ujawniła, co doprowadziło do rozstania. W końcu wzięła ślub z ukochaną osobą, spodziewała się dziecka i wszystko dobrze się układało. Teraz spore poruszenie wśród internautów wywołał opublikowany filmik. Uczestniczka „Rolnika” wzięła udział w trendzie podsumowującym rok – zgina palec u dłoni za każdą odpowiedź na „tak”.

- Zegnij palec, jeśli ktoś cię zdradził można usłyszeć w nagraniu. Krystyna rzeczywiście zgięła palec.

Odpowiedziała też twierdząco na inne zdania. Dowiedzieliśmy się, że poznała nowe i fajne osoby, zrealizowała przynajmniej jedno marzenie i pokonała swój lęk. Gestem zginania palca przytaknęła również na twierdzenie, iż „chciała się poddać, ale nie zatrzymała się”. Pod koniec filmu widać było, że się popłakała.

Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News