Zamknij

Rolnik szuka żony: Konrad od Klaudii znalazł miłość. To inna uczestniczka!

28.11.2022 18:18

W finale Rolnik szuka żony” okazało się, że miłość połączyła ze sobą aż cztery pary: Klaudię i Valentyna, Michała i Adę, Tomasza i Justynę oraz Tomka i Kasię. Po emisji dowiedzieliśmy się, że za kulisami programu TVP uczucie pojawiło się też pomiędzy kandydatem Klaudii i niedoszłej wybranki Mateusza.

Konrad Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Finał „Rolnik szuka żony” przyniósł spore emocje i zapowiada się na to, że dwie pary z pewnością mogą stanąć na ślubnym kobiercu. Klaudia jest przekonana, że jej związek z Valentynem skończy się weselem, a Michał i Ada ogłosili swoje zaręczyny. Być może kolejna para powie sobie „tak” - chodzi o Konrada i Zuzannę.

Zobacz także: Kolejne zaręczyny w "Rolnik szuka żony". On też chce się oświadczyć

Rolnik szuka żony: Konrad i Zuzanna piątą parą programu

Konrad znalazł się w trójce kandydatów, których Klaudia zaprosiła na swoje gospodarstwo. Ostatecznie wybrała Valentyna. Zwyczajnie obawiała się wiązać z młodszym od niej Konradem.

Z kolei Zuzanna znalazła się w trójce dziewcząt, które wybrał Mateusz. Przy okazji na wsi wybuchła niezła afera – rolnik oskarżał ją o obgadywanie i używanie wobec jego rodziców dość obraźliwych słów. Ta tłumaczyła, że nie ma z tym nic wspólnego.

Konrad podczas odcinka finałowego wyznał, że po udziale w programie spotkał się z pozytywnym i dość dużym odzewem. Pisały też do niego głównie starsze kobiety. Jednak jego serce jest już zajęte – na Instagramie w opisie bio podał nazwę konta Zuzanny i dodał serduszko. Dziewczyna zrobiła to samo. Aby nie było wątpliwości, Konrad dodał również post.

- Halo, halo, jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji „Rolnika” - napisał Konrad na Instastory. Co ciekawe, podczas nagrań do odcinka finałowego mówił, że nie znalazł jeszcze drugiej połówki.

Konrad Zuzanna Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram krzywicki.konrad
loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen