Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Konrad od Klaudii znalazł miłość. To inna uczestniczka!

2 min. czytania
28.11.2022 18:18
Zareaguj Reakcja

W finale Rolnik szuka żony” okazało się, że miłość połączyła ze sobą aż cztery pary: Klaudię i Valentyna, Michała i Adę, Tomasza i Justynę oraz Tomka i Kasię. Po emisji dowiedzieliśmy się, że za kulisami programu TVP uczucie pojawiło się też pomiędzy kandydatem Klaudii i niedoszłej wybranki Mateusza.

Konrad Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Finał „Rolnik szuka żony” przyniósł spore emocje i zapowiada się na to, że dwie pary z pewnością mogą stanąć na ślubnym kobiercu. Klaudia jest przekonana, że jej związek z Valentynem skończy się weselem, a Michał i Ada ogłosili swoje zaręczyny. Być może kolejna para powie sobie „tak” - chodzi o Konrada i Zuzannę.

Zobacz także:  Kolejne zaręczyny w "Rolnik szuka żony". On też chce się oświadczyć

Rolnik szuka żony: Konrad i Zuzanna piątą parą programu

Konrad znalazł się w trójce kandydatów, których Klaudia zaprosiła na swoje gospodarstwo. Ostatecznie wybrała Valentyna. Zwyczajnie obawiała się wiązać z młodszym od niej Konradem.

Z kolei Zuzanna znalazła się w trójce dziewcząt, które wybrał Mateusz. Przy okazji na wsi wybuchła niezła afera – rolnik oskarżał ją o obgadywanie i używanie wobec jego rodziców dość obraźliwych słów. Ta tłumaczyła, że nie ma z tym nic wspólnego.

Redakcja poleca

Konrad podczas odcinka finałowego wyznał, że po udziale w programie spotkał się z pozytywnym i dość dużym odzewem. Pisały też do niego głównie starsze kobiety. Jednak jego serce jest już zajęte – na Instagramie w opisie bio podał nazwę konta Zuzanny i dodał serduszko. Dziewczyna zrobiła to samo. Aby nie było wątpliwości, Konrad dodał również post.

- Halo, halo, jeszcze my. 5 par, a nie 4 w tej edycji „Rolnika” - napisał Konrad na Instastory. Co ciekawe, podczas nagrań do odcinka finałowego mówił, że nie znalazł jeszcze drugiej połówki.

Konrad Zuzanna Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram krzywicki.konrad
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen