„Rolnik szuka żony". Kasia zabrała głos po rozstaniu z Tomkiem

09.03.2023 22:01

Kasia z 9. edycji programu TVP „Rolnik szuka żony” od czasu rozstania z Tomkiem nie udzielała się w mediach społecznościowych. Kobieta postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała na Instagramie post z okazji dnia kobiet. Była partnerka zaradnego rolnika pochwaliła się zdjęciem z bukietem kwiatów.

Kasia i Tomek z "Rolnika"
fot. Screen Instagram/rolnikszukazonytvp

Randkowe show „Rolnik szuka żony” to jedna z ulubionych produkcji widzów TVP. 9. sezon popularnego programu prowadzonego przez Martę Manowską budził ogromne emocje – na antenie miłość udało się znaleźć między innymi Tomkowi i Kasi, którzy zdawali się idealnie dopasowani. Niedawno na jaw wyszło, że związek pary przeszedł już do historii, a na instagramowym profilu uczestniczki pojawiło się tajemnicze zdjęcie.

Zobacz także: Ada z "Rolnika" przeszła transformację. Pokazała się w nowym wydaniu

„Rolnik szuka żony”. Związek Kasi i Tomka nie był miłością od pierwszego wejrzenia

Uczucia, jakie narodziło się między lubianymi bohaterami „Rolnika”, nie można nazwać miłością od pierwszego wejrzenia. Tomasz gościł w swoim gospodarstwie trzy kandydatki, a początkowo zauroczył się w Zuzannie. Okazało się jednak, że rolnik niewłaściwie ulokował swoje emocje – wkrótce porzucił uczestniczkę, by dać szansę Kasi.

Po wyjściu z programu czułam się odrzucona troszkę, było mi ciężko… Ale nie potrafiłam zapomnieć o Tomku (…). Poprosiłam go o rozmowę telefoniczną i właśnie wtedy wyszło, że obydwoje chcemy spróbować

– mówiła kobieta na antenie Telewizji Polskiej.

Zaczęliśmy się spotykać. Myślę, że jesteśmy razem

– ogłosił z kolei zakochany gospodarz.

Wyrazisty duet chętnie dzielił się w mediach społecznościowych romantycznymi ujęciami, a fani nie mogli wyjść z zachwytu, dlatego wieść o rozstaniu była dla nich nie lada zaskoczeniem.

„Rolnik szuka żony”. Kasia zabiera głos po rozstaniu z Tomkiem

Według najnowszych doniesień jedna z najbardziej popularnych par w programie „Rolnik szuka żony” miała zakończyć swoją relację z inicjatywy Kasi.

On bardzo ją kochał i nigdy nie podjąłby takiej decyzji. Był zaskoczony takim obrotem spraw

 – można przeczytać w tygodniku „Na żywo”, który powołuje się na informatora z otoczenia Tomka.

Katarzyna potwierdziła rozstanie, jednak nie zdecydowała się na komentarz i nieco wycofała się z sieci. W swoim pierwszym po zakończeniu związku wpisie 23-latka pochwaliła się zdjęciem, do którego zapozowała z bukietem róż.

„Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne.” Kochane Kobietki, wszystkiego dobrego dla NAS!

 – napisała pod fotografią na Instagramie, a fani zastanawiają się, czy była uczestniczka „Rolnika” znalazła już nową miłość.

Trzymacie kciuki?

RadioZet.pl/”Na żywo”

loader
Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe TVP