,

Rolnik szuka żony. Kasia i Tomek zamieszkają razem? Zdradzili, jak spędzą święta

18.12.2022 20:56

Kasia i Tomek z „Rolnik szuka żony’ w najnowszym wywiadzie wyjawili, czy planują razem zamieszkać. Para celebrytów opowiedziała również o swoich planach na Boże Narodzenie. „Jest troszkę stresu” – wyznała ukochana rolnika.

Kasia i Tomek
fot. Screen Instagram/rolnikszukazonytvp

Finałowy odcinek popularnego programu „Rolnik szuka żony” emitowanego na antenie Telewizji Polskiej zapewnił widzom wiele emocji. Udział w produkcji pomógł odnaleźć szczęście aż czterem parom – jedynie Mateuszowi nie udało się poczuć więzi z żadną z uczestniczek.

Zobacz także: Kolejne zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Oni też zostali parą [FOTO]

Kasia i Tomek z „Rolnik szuka żony” opowiedzieli o swoich planach na przyszłość

Miłość w randkowym show TVP połączyła m.in. Tomasza Klimkowskiego i Katarzynę Cecot. Choć gospodarz początkowo odrzucił uczestniczkę, bo zauroczył się w Zuzannie, szybko zorientował się, że popełnił błąd.

Po wyjeździe z gospodarstwa czułam się odrzucona troszkę, bo było mi ciężko. Mimo wszystko nie potrafiłam przestać myśleć o Tomku, bo nadal jednak chciałam i wiedziałam, że tam już jest definitywny koniec. Poprosiłam go o rozmowę – rozmawialiśmy telefonicznie i właśnie wtedy wyszło, że jednak chcemy spróbować

– wyznała Kasia na swoim instagramowym profilu i dodała, że każdy popełnia błędy, jednak odwagą jest przyznanie się do nich.

Danie drugiej szansy Tomaszowi okazało się strzałem w dziesiątkę. Para doskonale się ze sobą dogaduje, a ich związek przeżywa prawdziwy rozkwit. Celebryci udzielili niedawno wywiadu, w którym padło pytanie o wspólne zamieszkanie.

Podchodzimy do tego na spokojnie, nie myślimy o wspólnym zamieszkaniu, poznajemy się nadal

 – oznajmili na antenie „Pytania na śniadanie”.

Zakochani planują jednak spędzić święta razem – będą musieli podzielić swój czas między dwa domy.

Spędzamy święta i u mnie, i u Tomka. Mamy blisko do siebie, więc to jest ułatwienie. Większość rodziny już poznałam. Jest troszkę stresu, ale dostaję takie ciepło w zamian, że stres ulatuje

 – wyjawiła ukochana zaradnego gospodarza.

Kibicujecie Kasi i Tomkowi?

loader
Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe TVP

Logo radiozet Dzieje się