Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Kasia i Tomek się rozstali? Usunęli wspólne zdjęcia!

2 min. czytania
13.02.2023 23:12
Zareaguj Reakcja

Kasia i Tomek z „Rolnik szuka żony” TVP się rozstali? Chociaż żadne z nich na razie nie zabrało głosu, to fani dopatrzyli się jednej niepokojącej rzeczy. Po wspólnych zdjęciach nie zostało ani śladu.

Rolnik szuka żony TVP Kasia i Tomek
fot. screen Instagram rolnikszukazonytvp

Wydawałoby się, że Kasia i Tomek to wygrani „Rolnik szuka żony”. Uczestniczka płakała, gdy rolnik podjął trudną decyzję i postanowił, aby opuściła jego gospodarstwo. Chciał rozwijać relację z Zuzą, jednak spotkanie z jej znajomymi wszystko zweryfikowało.

Fani programu TVP cieszyli się ze szczęścia Kasi, ale też ostrzegali ją przed nagłą zmianą zdania przez Tomka. W komentarzach na Facebooku dało się wyczytać, że miłość zbyt długo nie potrwa, a rolnik to zwyczajny bawidamek. Internauci wieszczyli, że związek nie dotrwa do zaręczyn, a Kasia powinna poszukać sobie innego mężczyzny na całe życie.

Zobacz także:  Marta Manowska żegna się z telewizją? Jest odpowiedź TVP

Rolnik szuka żony: Kasia i Tomek się rozstali?

Kiedy Tomek wybrał Zuzę, czekała go wizyta u jej znajomych. Po spotkaniu stwierdził, że dziewczyna nie jest tą osobą, na którą się kreuje. Rolnik był zdania, że uczestniczce nie zależy na jego miłości, a na świetle kamer – czułe gesty miała wykonywać jedynie pod publikę, a poza programem była zimna jak lód.

Tomek postanowił reaktywować znajomość z Kasią. Uczestnicy „Rolnik szuka żony” najwidoczniej zrozumieli, że wszystko potoczyło się nie tak, jak powinno i dali sobie szansę. Wszystko układało się dobrze. Chociaż jeszcze w grudniu nie planowali razem zamieszkać, to chcieli spędzić Boże Narodzenie, świętując „na dwa domy”.

Sytuację podsyciła Klaudia, która w „Rolnik szuka żony” zakochała się w Valentynie. Dodała zdjęcie, na którym Tomek ogląda pierścionki na witrynie jubilerskiej. Dopisek „Coś się święci” był dość sugestywny.

Redakcja poleca

Jeszcze w styczniu Tomek w rozmowie z „Party” tłumaczył, że plany na przyszłość woli zostawić dla siebie i cieszy się, że może nadal poznawać się z Kasią. Skwitował, że w zdjęciu Klaudii nie doszukiwałby się czegoś specjalnego.

Niestety, czy to koniec miłości i wzniosłych planów? Fani „Rolnik szuka żony” dopatrzyli się, że Kasia i Tomek usunęli z Instagrama wszystkie wspólne zdjęcia. Dziewczyna obserwuje jednak oba konta rolnika. Zaniepokojeni internauci zaczęli pytać pod postami: „Co stało się z Tomkiem?” jednak na razie Kasia nie odpisała. Najwidoczniej należy poczekać, aż któreś z nich zabierze głos.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen