Obserwuj w Google News

Pamiętacie płaczącą Izę z "Rolnika"? Chyba znalazła chłopaka. I to jakiego! [FOTO]

1 min. czytania
17.02.2023 15:11
Zareaguj Reakcja

Iza z "Rolnik szuka żony 8" już nie jest sama. Sympatyczna kandydatka Kamila pochwaliła się zdjęciem z pewnym przystojniakiem. Wiele wskazuje na to, to nowy chłopak Izy. W komentarzach sypią się gratulacje. 

Iza i Kamil z "Rolnik szuka żony 8"
fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Iza z Grodziska Mazowieckiego wzięła udział w 8. edycji "Rolnik szuka żony" w nadziei, że zostanie wybranką Kamila i założy z nim rodzinę. Choć gospodarz był pod wrażeniem energii i poczucia humoru sympatycznej 22-latki, ostatecznie zdecydował się na Joannę. Scena pożegnania Izy była niezwykle dramatyczna: dziewczyna wybuchła płaczem, gdy Kamil oświadczył jej, że to już koniec ich wspólnej przygody.

Emocje się wylały. Bardzo chciałam mieć z Kamilem czas i chyba tego najbardziej żałuję - skomentowała Iza, rozżalona, że nie miała szansy lepiej poznać się z rolnikiem. 

Redakcja poleca

Iza z "Rolnik szuka żony 8" pokazała partnera 

Zakończenie udziału w "Rolniku" paradoksalnie opłaciło się uczestniczce. Iza nie narzekała na brak zainteresowania i randek, aż w końcu udało jej się poznać kogoś wyjątkowego. W walentynki na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie Izy w towarzystwie przystojnego bruneta

- Trochę go jednak lubię - podpisała fotkę gwiazda "Rolnik szuka żony". 

Para spędzała walentynki na Zamku Topacz. Iza nie zdradziła jednak szczegółów relacji z towarzyszem ze zdjęcia, ale internauci nie mieli wątpliwości, że nie jest to koleżeńska znajomość i życzyli parze szczęścia. Ładnie ze sobą wyglądają? 

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie