Obserwuj w Google News

Kamila Boś z "Rolnika" zdradziła swój sekret. Niewiele osób znało prawdę

2 min. czytania
16.02.2023 12:23
Zareaguj Reakcja

Kamila Boś była gwiazdą 8. edycji "Rolnik szuka żony". Choć nie udało jej się znaleźć miłości w randkowym show TVP, piękna blondynka podbiła serca widzów. Popularność, którą zdobyła dzięki udziałowi w programie, przekuła w karierę influencerki. Dziś jej profil na Instagramie cieszy się niemałą popularnością. Niedawno fani mieli okazję dowiedzieć się o niej czegoś nowego. Boś zdradziła, ile ma lat.

Kamila Boś z "Rolnika" zdradziła swój sekret. Niewiele osób znało prawdę
fot. Screen/Instagram: @kamila.bos

Kamila Boś zdobyła popularność dzięki udziałowi w 8. edycji randkowego show TVP "Rolnik szuka żony". Co prawda zdołała przekuć swoją sławę w karierę influencerki, ale zauważa jej negatywne skutki. Po przygodzie w "Rolnik szuka żony" Boś jest nękana przez mężczyzn. Fani mieli odkryć jej adres. Z czasem do jej drzwi zaczęło pukać mnóstwo adoratorów.

Jeden na przykład mówił, że okej, chciałby mnie poznać, chciałby się ze mną spotykać. A jeden był taki przypadek, że pan przyjechał z daleka do mnie. Przyszedł na pieczarkarnię i mówi do mnie, że ma przesyłkę. Ja mówię: "Jaką przesyłkę?". On: "A ja nic nie wiem, ja jestem tylko kurierem". (...) Otworzyłam list, a to był ten chłopak, który właśnie odjechał - zwierzyła się w rozmowie z Pomponikiem Boś.

Niespodziewane wizyty zamieniły jej życie w koszmar. Mimo to Kamila nie zamierza rezygnować ze swojej działalności w internecie i wciąż dzieli się z internautami szczegółami swojego prywatnego życia.

Zobacz także: Kamila z "Rolnik szuka żony" chwali się brzuchem. Pisze o problemach

Rolnik szuka żony 8. Ile lat ma Kamila Boś? Uczestniczka zdradziła swój wiek

Piękna blondynka z "Rolnika" opublikowała w sieci urodzinowy post, w którym ujawniła swój wiek. Przy okazji pokazała się fanom w zjawiskowej kreacji.

Happy birthday to me! 30! - zaczęła swój wpis.

Boś przyznała, że w nową dekadę życia wchodzi z pozytywnym nastawieniem. Zaznaczyła też, że w jej życiu nie brakuje osób, które ją wspierają.

Nowy etap zaczynam pełna wdzięczności, ze wspaniałymi ludźmi wokół siebie, dumna ze zmian, jakie zaszły we mnie samej. 30-stkę zaczynam z podniesioną głową, po swojemu, pełna nadziei, wiary w kreowaniu własnej rzeczywistości. Chwilo, trwaj! - dodała.

Jak można się było spodziewać, pod wpisem gwiazdy TVP natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów i życzeń od jej wiernych fanów.

"Wszystkiego najlepszego; Ale dalej ta sama księżniczka" — czytamy pod wpisem.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @kamila.bos