Zamknij

Rolnik szuka żony: Adam Kraśko ostrzega Valentyna

28.11.2022 22:55

W finale „Rolnik szuka żony” dowiedzieliśmy się, że w 9. sezonie programu TVP powstały aż cztery pary – Tomek i Kasia, Tomasz i Justyna, Michał i Ada oraz Klaudia i Valentyn. Wybranek rolniczki jest w niej szaleńczo zakochany, ale Adam Kraśko z 1. edycji ma dla niego ostrzeżenie.

Rolnik szuka żony
fot. Pawel Wodzynski/East News, screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Klaudia i Valentyn z „Rolnik szuka żony” TVP znaleźli miłość. Chociaż napotkali wiele trudności, w tym męcząca ich oboje odległość, to chcą spróbować wspólnego życia. Klaudia niejednokrotnie wspominała, że jej wybór na pewno zakończy się ślubem. Jednak jeśli Valentyn sprawi przykrość rolniczce, to waleczny Adam Kraśko już czeka w pogotowiu razem z „bronią” i kolegami.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Konrad od Klaudii znalazł miłość. To inna uczestniczka!

Rolnik szuka żony: Adam Kraśko „pogroził” Valentynowi

- Jestem w totalnym szoku, że pomimo tylu przeciwieństw losu nam się udało i jesteśmy razem, szczęśliwi. Wcześniej na pierwszy rzut oka mało znacząca niewinna decyzja wzięcia udziału w programie przewróciła mój świat do góry nogami, ale niczego nie żałuję, bo poznałem cudowną kobietę, na którą czekałem całe życie – pisał Valentyn na Instagramie.

Na razie życiem pary rządzi sielanka oraz dalsza ciekawość w poznawaniu siebie nawzajem. Czy nad ich związkiem pojawią się ciemne chmury? Adam Kraśko już ostrzega Valentyna.

- Mam wiadomość dla Walentyna: jeśli Klaudia, piękna dziewczyna z mojego Podlasia będzie przez ciebie płakała, szykuj się na poważną rozmowę... - napisał na Facebooku Adam Kraśko i dodał dość wymowne zdjęcie.

Klaudia, jako Podlasianka z Michałowa, może też liczyć na wsparcie kolegów rolnika z 1. edycji programu TVP. No cóż – Valentyn musi się pilnować!

- Trochę zazdroszczę chłopakom z 9 edycji. U nas zakochał się tylko jeden - Paweł i to po programie, a Zbyszek dopiero rok temu się ożenił. Gratulacje dla zakochanych par! Klaudia pamiętaj, że chłopaki z Podlasia stoją za Tobą murem!!! - dodał Adam Kraśko w kolejnym poście.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen