Obserwuj w Google News

Ada z "Rolnik szuka żony" odmieniona przed ślubem. Pochwaliła się metamorfozą [FOTO]

2 min. czytania
10.07.2023 16:48
Zareaguj Reakcja

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony 9" szykują się do ślubu. Przygotowani idą pełną parą, tymczasem Ada poddała się metamorfozie w salonie fryzjerskim. 20-latka postanowiła zmienić kolor włosów. W takim wydaniu zamierza pójść do ołtarza. 

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony" biorą ślub
fot. Instagram:@tyszka.mi

Adrianna Jasiaczek i Michał Tyszka odnaleźli miłość na planie 9. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Relacja zakochanych potoczyła się lawinowo i jeszcze przed finałem doszło do zaręczyn. Ada i Michał już wkrótce wezmą ślub. Narzeczeni chętnie opowiadają o przygotowaniach do uroczystości, a przed paroma tygodniami Ada hucznie obchodziła weekend panieński. Teraz narzeczona Michała pochwaliła się internautom zdjęciami prosto z salonu fryzjerskiego, gdzie poddała się metamorfozie. 

Ada z "Rolnik szuka żony" odmieniona przed ślubem z Michałem

W programie "Rolnik szuka żony" Ada pojawiła się jako ciemna blondynka, ale przed ślubem zafundowała sobie modną, rozjaśniającą koloryzację. Na jej włosach pojawiły się refleksy w odcieniu chłodnego blondu. Ponadto Ada nieznacznie skorciła włosy i wyrównała końce. 

adas
fot. Instastory:@sabatuiwony

Wesele Ady i Michała z "Rolnik szuka żony" w stylu glamour 

Konkretna data ślubu Ady i Michała na razie nie jest znana. Wiadomo jednak, że ceremonia odbędzie się na Podlasiu w rodzinnych stronach Michała, a nie u panny młodej w Łodzi. Narzeczeni musieli zmienić tradycję ze względów logistycznych. 

- Z moich okolic dużo rodzin ma gospodarstwo i nie mogliby sobie wyjechać na te dwa dni i zostawić zwierzęta. Stwierdziliśmy, że lepiej będzie właśnie zrobić tutaj - wyjaśnił Michał w "Pytaniu na śniadanie".

Na weselu Ady i Michała będzie bawiło się aż 200 osób. Początkowo przyszli małżonkowie myśleli o tradycyjnej zabawie w wiejskim stylu, a za salę miała posłużyć stodoła, ale się rozmyślili. - Suknia wybrana, wesele to raczej w stylu glamour. Na początku miała być stodoła, w takim wiejskim stylu, ale logistycznie byłoby to cięższe do ogarnięcia - zdradziła Adana w śniadaniówce TVP. 

Zobacz także: Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" lecą w podróż poślubną. Wybrali nietypowy kierunek

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen