Obserwuj w Google News

Ustawka w "Rolniku"? Kandydatka Mateusza pojawiła się w innym programie!

2 min. czytania
22.11.2022 16:56
Zareaguj Reakcja

Finał "Rolnik szuka żony 9" już w niedzielę 27 listopada. Tymczasem wytropiono ciekawostkę na temat Martyny. Czyżby kandydatka Mateusza była w programie podstawioną statystką?

Mateusz z kandydatkami w "Rolnik szuka żony 9"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

"Rolnik szuka żony 9" wzbudza spore zainteresowanie widzów i to nie tylko za sprawą wydarzeń w programie. Widzowie bacznie obserwują profile uczestników w mediach społecznościowych i próbują ustalić, którym parom udało się przetrwać do finału. W sieci już huczy od plotek na temat Tomka i Kasi, ale także o rzekomym rozstaniu Klaudii z Valentynem

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony 9: Martyna od Mateusza była w innym programie 

Tymczasem w mediach pojawiły się ciekawe doniesienia na temat jednej z kandydatek Mateusza. 26-letnia Martyna ostatnio pojawiła się w programie "Salon sukien ślubnych: Polska". Towarzyszyła tam jednej z uczestniczek wybierającej suknię ślubną i została poproszona o komentarz przed kamerą. Występ Martyny w ślubnym show można obejrzeć we fragmencie zamieszczonym na profilu TVN Style. 

Co na to Mateusz? Przypomnijmy, że rolnik od początku narzekał na brak zaangażowania dziewczyn we wzajemne poznawanie się. Wkrótce wyszło na jaw, że kandydatki szydzą z niego w prywatnych wiadomościach. Karolina przyznała się do winy, z kolei Martyna wydawała się zaskoczona sytuacją i twierdziła, że cały czas była szczera z Mateuszem. Ostatecznie gospodarz postanowił dać szansę innej dziewczynie, która wysłała do niego list - Agnieszce. 

Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach "Rolnika" pojawiło się nadzwyczaj dużo postaci znanych z innych programów. Wielu widzów zwątpiło przez to w uczciwość produkcji TVP. Podejrzewano, że kandydaci wybierani przez gospodarzy to w większości statyści, a nie osoby naprawdę poszukujące miłości. Niestety obecność Martyny w innej stacji może tylko potwierdzać smutne przypuszczenia fanów.