Zamknij

Była żona zniszczy mu związek? Przykre doniesienia o Tomaszu i Justynie z "Rolnika"

01.12.2022 15:02

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony 9" zostali parą i zamierzają się zaręczyć. Niestety plany zakochanych z show TVP może pokrzyżować osoba z otoczenia Tomka. W sieci huczy od plotek, że bohaterowie programu przeżywają trudne chwile przez byłą żonę gospodarza. 

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony 9"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Tomasz i Justyna poznali się na planie 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". 32-latka z Chorzowa niemal od razu wpadła w oko 49-letniemu gospodarzowi z Mogilna, co zauważyły nawet jej konkurentki - Kasia i ciężarna Klaudia. Znajomość potoczyła się lawinowo. W finale Tomek i Justyna potwierdzili związek, a rolnik nie ukrywał, że chciałby wkrótce oświadczyć się swojej wybrance.

Rolnik szuka żony 9: Tomasz ma problemy przez byłą żonę? 

Tomasz od początku nie ukrywa, że jest mężczyzną po przejściach. Jego małżeństwo rozpadło się po siedmiu latach i od tamtej pory rolnik ma ograniczone relacje z dziećmi. Była żona ma mu utrudniać kontakt z dwiema córkami, które rolnik, zgodnie z postanowieniem sądu, ma prawo widywać co dwa tygodnie. Tomek czuje się bezsilny, w dodatku konflikt komplikuje mu sprawy z Justyną. 

Po "Rolniku" uaktywniła się była żona Tomka i zaczęła robić trudności w kontaktach z córkami. Starała się też zdyskredytować byłego męża w oczach Justyny - wyznała "Plejadzie" osoba z produkcji TVP.

Tomek ma robić wszystko, by jego trudna przeszłość nie wpływała na relacje z Justyną. Kocha ją i jest zdecydowany spędzić z nią resztę życia, ale stare problemy wciąż nie dają o sobie zapomnieć. Podobno Justyna znosi całą sytuację z wielkim trudem. Sama jest po przejściach, ma 9-letniego syna i szuka spokojnego związku. Za nic nie chciałaby pakować się w kolejne życiowe zawirowania. 

Niewykluczone, że konflikt Tomasza z byłą żoną jest powodem, dla którego Justyna jeszcze nie przeprowadziła się do rolnika na wieś. Para na razie nie chce komentować sprawy. 

Norbi nowym prowadzącym "Rolnik szuka żony"? W TVP huczy od plotek

loader