Zamknij

Ada z "Rolnika" jest w ciąży z Michałem? Internauci dopatrzyli się brzuszka

30.11.2022 16:09

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony 9" będą mieli dziecko? Widzowie sugerują, że Ada jest w ciąży, a dowodem na to ma być jej zaokrąglony brzuch na jednym ze zdjęć. Co na to narzeczona gospodarza? 

Ada i Michał z "Rolnik szuka żony 9"
fot. PIOTR MATEY/TVP/East News

Adrianna i Michał zaręczyli się w finale "Rolnik szuka żony 9" i tym samym dołączyli do grona szczęśliwców, którym udało się znaleźć miłość w programie TVP. Obecnie narzeczonych można obserwować w mediach społecznościowych, gdzie oboje chętnie opowiadają o rozwijającej się relacji. 

Rolnik szuka żony 9: Ada jest w ciąży z Michałem? 

Ostatnio Ada zorganizowała Q&A, w którym pytano ją o związek z Michałem, życie na wsi oraz ślub. Padło też pytanie o dziecko. Po ostatnich publikacjach na profilu Ady internauci zaczęli podejrzewać, że narzeczona Michała jest w ciąży.

Fanów od początku zadziwia tempo, w jakim rozwija się relacja dwudziestolatki z młodym rolnikiem. W dodatku ktoś stwierdził, że u Ady widać już zaokrąglony brzuszek. Nic dziwnego, że gdy nadarzyła się okazja, obserwatorzy postanowili sprawdzić swoje przeczucia.

- Co sądzisz o plotkach, że jesteś w ciąży? Czy to prawda? - padło w Q&A.

Ada wyraźnie ubawiła się insynuacjami followersów.

- Ciąża spożywcza - wyjaśniła przyczynę swoich rzekomych krągłości. 

Ukochana Michała podkreśliła jednak, że nie zamierzają z Michałem zwlekać z założeniem rodziny, bo "są siebie pewni". Para jeszcze nie wie, kiedy weźmie ślub, ale to ma się wyjaśnić niebawem. 

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen